Sníh

Milan šel bosý závějemi sněhu. Při pohledu na své nohy se zděsil!

Slovák se vydal na sedmikilometrovou cestu ze Svitu do Popradu, přestože měl na nohou jen žabky. Ty prý po cestě ztratil a sněhem se tak brodil bosý. Kvůli těžkým omrzlinám přišel o část chodidel.

Milan šel ze Svitu do Popradu, kde chtěl navštívit svoji matku, po zasněžené stezce pro cyklisty. Na sedmikilometrovou cestu se vydal v žabkách, které ale po chvíli ztratil. Byl opilý, a tak si pořádně pamatuje až ráno, píše portál tvnoviny.sk.

"Takový druh bolesti jsem zažil jen málo. Bylo to, jako bych měl nohu ve svěráku a měla mi prasknout. Obě dvě nohy jsem měl tvrdé jako kámen," uvedl 39letý Milan. Lékaři ho museli operovat, část chodidel mu amputovali. Omrzliny totiž přešly do nekrózy.

Milan už podle svých slov několikrát ráno litoval svých činů, něco takového by ho ale mohlo poučit. "Nazval bych to odvahou v blbosti. Já potřebuji takovéhle silnější poučení, protože ty slabší se u mě nechytnou," přiznal Slovák.

Související obsah

"Někdy může i krátká expozice chladu vyvolat takové změny. Já bych to nedoporučoval, ale jsem přesvědčený, že se s tím ještě budeme setkávat," prohlásil Martin Lajoš, primář Úrazové chirurgie v popradské nemocnici, kde muže operovali.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz