The Voice

Rapová princezna a alfa samec! Nová dvojice odhalí zákulisí show

Zákulisím show The Voice Česko Slovensko provede smíšená moderátorská dvojice. Diváky budou bavit česká rapová princezna Sharlota se slovenským moderátorem Matúšem Krnčokem.

V on-line pořadu The Voice Zone budou k vidění bezprostřední reakce koučů a účinkujících, neodvysílané záběry i reportáže o tom, jak tato velká show vzniká. Nebudou chybět ani emotivní okamžiky či ostřejší výroky Sharloty.

Sharlota je mladá a nadaná zpěvačka, která se věnuje především žánru rap. Je extravagantní v každém směru. Nejen stylem oblékání, ale také povahovými vlastnostmi. Na jedné straně dokáže být ten nejmilejší člověk na světě a v mžiku se promění v ostrou a nekompromisní vyjednávačku.

Je nepřehlédnutelná díky svému tetování. "Jsem moc ráda za tuto nabídku, protože jsem tu potkala spoustu skvělých lidí, jedním z nich je i můj kolega Matúš. Rozhodně si myslím, že divákům pořadu The Voice Zone budeme mít co nabídnout," říká Sharlota.

Sharlotin moderátorský kolega Matúš Krnčok je známý zejména slovenskému publiku z rozhlasového éteru. Zároveň působí v televizi Markíza, kde diváky provádí zákulisím velkých show. Moderátor má i vlastní online show #TBT s Matúšom Krnčokom.

Související obsah

"Vždy jsem chtěl být součástí velkých projektů a naštěstí se mi toto přání vyplnilo. The Voice Česko Slovensko je světový formát, na který se velmi těším. Jsem velmi rád, že mojí moderátorskou kolegyní bude mladá a ulítlá zpěvačka a raperka Sharlota," říká Matúš Krnčok.


Pořad The Voice Zone mohou diváci sledovat každou neděli večer po skončení televizního dílu na webu novaplus.cz. Další videa a články k pořadu budou k dispozici na webu thevoice.cz!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Dálnici D7 ve směru na Chomutov zablokovala dopravní nehoda

Dálnici D7 ve směru na Chomutov zablokovala v pátek večer dopravní nehoda dvou osobáků. Komunikace je na 70. km uzavřena.

Píše se na Deník.cz