Domácí

Brutální nehoda, auto se po silném nárazu rozpůlilo. FOTO

Brutální nehoda, auto se po silném nárazu rozpůlilo. FOTO
Zdroj: HZS Jihomoravského kraje

Jihomoravští záchranáři, policisté a hasiči vyjeli ve středu odpoledne k vážné dopravní nehodě u Mikulčič, kde se srazila dvě osobní auta. Jedno z nich brutální náraz rozpůlil. Při nehodě se zranili dva lidé.

Tísňová linka přijala hlášení o velmi vážné nehodě poblíž Mikulčič krátce před třetí hodinou, na místo okamžitě vyrazili policisté, záchranáři i hasiči.

"Zasahujeme u dopravní nehody dvou osobních aut. Na místě dvě zraněné osoby v péči ZZS. Provádíme zajištění místa nehody, úklid vozovky a řízení dopravy," informovali jihomoravští hasiči.

Náraz musel být skutečně silný, jelikož se po nehodě jedno osobní auto rozpůlilo. Jeho zadní část skončila daleko v poli.

Související obsah

Jihomoravští hasiči mají za sebou také velmi náročné vyprošťování v Předkláštěří. V zamrzlé vodní ploše skončilo osobní auto značky BMW.


 

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Porošenka nepustili z Ukrajiny

Ukrajinská pohraniční stráž nedovolila bývalému prezidentovi Petru Porošenkovi vycestovat ze země. Informovala o tom jeho strana Evropská solidarita na facebooku. Porošenko mířil na jednání parlamentního shromáždění Severoatlantické aliance (NATO) v Litvě. Poprvé se pokusil hranice překročit už v pátek večer. Podle pohraničníků neměl na opuštění Ukrajiny patřičná povolení.

Píše se na Deník.cz