Život ve hvězdách

Rey a Lucie šokovali vesničku: Tohle předvedli na bále myslivců

Rey a Lucie šokovali vesničku: Tohle předvedli na bále myslivců
Zdroj: TV Nova

Lucie Borhyová a Rey Koranteng vyrazili na myslivecký ples do moravské vesničky Hroznová Lhota. Místní to ale vůbec netušili, takže byli hodně překvapení, když ti dva vpluli do sálu. Rychle se ale vzpamatovali a o přízeň oblíbených moderátorů se nakonec málem poprali.

Takové překvapení obyvatelé Hroznové Lhoty asi ještě nezažili. Lucku s Reyem ale na svém plese přivítali víc než přátelsky - ostatně tak, jak se na Moravu sluší a patří. Slivovička tekla proudem a lidé se předháněli, kdo si s moderátory Televizních novin první udělá fotku.

Nezůstalo ale jen u fotek. Lidé rychle přišli na to, že zatančit si s takovými celebritami se jim jen tak nepoštěstí. A tak Rey s Luckou téměř neopustili parket. O sympatického moderátora se ženské málem popraly. "Já su první," přetahovaly se mezi sebou o jeho přízeň.

Vrcholem každého plesu bývá tombola a nejinak tomu bylo i na tomto. Dvojnásobný zážitek z ní místní měli i proto, že se moderování ujali novácké tváře. Víc než o ceny jim ale tentokrát šlo o pusu od krásné Lucky. A že jich za ten večer rozdala!

Související obsah

Velkou reportáž z mysliveckého bálu si nenechte ujít v dnešním Životě ve hvězdách! Startuje ve 21:35 na Nově!

Podívejte se na ukázku:

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz