Zahraničí

Učitel se na lyžáku opil a ukázal všechno! Obloučky to nebyly

Slovenská policie řeší hrůzný případ opilého učitele, který se na lyžáku producíroval před svými žáky úplně nahý. Učitel měl podle informací TV Markíza skončit v policejní cele.

Na svůj lyžařský zájezd žáci druhého stupně základní školy z Prešova na Slovensku jen tak nezapomenou. Během pobytu se jejich učitel opil, uvedly tvnoviny.sk.

U alkoholu to však neskončilo. Muž se měl předvádět před dětmi také úplně nahý. Podle noviny.sk chodil z jednoho pokoje do druhého, kde žáci spali. Také na nich měl provádět různé sexuální praktiky. Zneužít měl až 10 chlapců. Před dětmi měl také masturbovat.

Související obsah

Jelikož se děti učitele báli, informovali o incidentu až druhý den ráno. O všem se dozvěděli i jejich rodiče, kteří si pro své děti přijeli.  

Podle ředitele školy se mělo jednat o zkušeného učitele, který byl u dětí oblíbený a na škole měl na starost tělesnou výchovu a informatiku. "Chci vyjádřit lítost nad tím, co se stalo,“ řekl ředitel školy.

Mluvčí košické krajské policie Lenka Ivanová potvrdila webu tvnoviny.sk, že na případu policie pracuje a zahájila trestní stíhání pro zločin sexuálního zneužívání. 

"Vyšetřovatel odboru krmininální policie Okresního ředitelství policejního sboru ve Spišské Nové vsi v této souvislosti obvinil jednu konkrétní osobu, a zároveň zpracuje podnět na její vazební stíhání. Vzhledem k citlivosti případu policie bližší informace poskytovat nebude," doplnila Ivanová.

ČTĚTE TAKÉ:

Pedofilové versus děti! Tyhle zásady bezpečnosti musí znát každý rodič
Odhalte včas (ne)schopného učitele!

reg, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz