Vážná zranění utrpěla 91letá žena z Olomoucka, která si podle informací TV Nova ohřívala oběd. Sousedi popsali, že stařenka vyběhla z domu v plamenech, podařilo se ji uhasit.
Podle informací TV Nova se snažila 91letá žena ze Staré Vsi na Olomoucku ohřát oběd, který jí přivezla dcera. Sousedé vypověděli, že poté vyběhla z domu v plamenech a volala o pomoc.
Ženu se sousedům podařilo uhasit a poté přivolali záchrannou službu, která ji přepravila na popáleninové centrum v olomoucké nemocnici. Proč požár vypukl, bude zjišťovat vyšetřovatel hasičů.
S popáleninami skončil v nemocnici také 33letý muž z České Třebové. "Muž nedbale zacházel s otevřeným ohněm a hořlavinou," informovala policejní mluvčí Lenka Vilímková.
Celý případ si převzali hasiči, kteří budou dále vyšetřovat příčinu požáru. Muže po prvotním ošetření záchranářů přepravil vrtulník do popáleninového centra v Brně. Byl při vědomí.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz