Domácí

Záhadné úmrtí v ubytovně v Ivančicích, pokoj byl celý od krve

V Ivančicích na Brněnsku vyšetřují policisté záhadné úmrtí. V jednom z pokojů v místní ubytovně objevili zakrváceného muže, kterého už lékaři nedokázali zachránit. Policie teď čeká na výsledky pitvy.

Pro obyvatele ivančické ubytovny je smrt jejich souseda velkou záhadou. Když neodpovídal na klepání, hasiči pokoj otevřeli a uvnitř našli muže v kaluži krve.

"Vypadal hrozně, že byl pořezaný, popíchaný, popálený, celý pokoj byl plný krve," popsala sousedka zemřelého. Sousedé vzpomínají, že během páteční noci, kdy muž zemřel, slyšeli z jeho pokoje nadávky a několik hlasitých úderů.

Celý pokoj byl od krve a krvavé stopy se objevily také ve dvoře, kam vede zadní okno. Policisté zatím nemají žádné důkazy, které by nasvědčovaly, že se v pokoji stala vražda, zároveň ale neznají ani příčinu smrti.

"Nic nenasvědčuje cizímu zavinění, čekáme na výsledky pitvy," sdělila mluvčí jihomoravské policie Kamila Haraštová.

Související obsah

Vstupní dveře pokoje byly zevnitř zamčené. Muž mohl zemřít nešťastnou náhodou, nebo se stal obětí důmyslně naplánované vraždy. Přízemní okno do jeho pokoje má sice mříž, ale zámek je otevřený. Zesnulý prý často popíjel alkohol a známým se chlubil, že má velké úspory.

Policisté teď procházejí záznam bezpečnostních kamer, které jsou na chodbě, pokud se tady stala vražda, pachatel musí být natočený. Během několika dnů bude vyšetřovatel znát příčinu smrti. Teprve pak bude jasné, co se mrtvému muži v jeho pokoji vlastně stalo.
 

Josef Svoboda / klma, tn.cz / TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz