Loupež

Chtěla rozchod, tak ženě vyrval zubní protézu. Muže stíhá policie!

Chtěla rozchod, tak ženě vyrval zubní protézu. Muže stíhá policie!
Zdroj: TV Nova

Opravdu kuriózní loupež vyšetřují trutnovští policisté. Jejím aktérem je muž, který oloupil partnerku, která se s ním chtěla rozejít. Obral ji o zubní protézu, aby se nelíbila jeho potenciálním nástupcům.

Žárlivá scéna se odehrála v druhé půlce ledna ve Špindlerově Mlýně. Obviněný třiatřicetiletý muž si partnerské neshody přišel násilím vyříkat do jednoho ze zdejších hotelů. Nezastavilo ho ani to, že pokoj byl zamčený.

"Po vyražení dveří zde měl fyzicky napadnout svou přítelkyni, které za užití násilí vytáhl z úst zubní protézu. Následně z pokoje utekl a náhradu odhodil venku mezi stromy," popsal bizarní incident policejní mluvčí Lukáš Vincenc.

Později muž přiznal, že na partnerku zaútočil kvůli tomu, že ho chtěla opustit. A zuby jí sebral proto, aby se jiným mužům nelíbila. Policisté žárlivce "sebrali" minulou sobotu, také ve Špindlu.

Související obsah

"Ačkoli se jedná o poměrně nestandardní trestnou činnost, zákon i v tomto případě hovoří jasně a muž svým jednáním naplnil skutkovou podstatu loupeže. Při výslechu se kriminalistům doznal a také vyšlo najevo, že se ve Špindlerově Mlýně dopustil ještě dvou krádeží," doplnil Vincenc.

Celková škoda je 12 tisíc, na soud výtečník čeká ve vazbě. V krajním případě mu hrozí až deset let za mřížemi.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Loupež

Důležité Události

Píše se na Deník.cz