MasterChef Česko

Kadeřávková práskla, co ráda dělá s chlapy! Červenala se až za ušima

Kadeřávková práskla, co ráda dělá s chlapy! Červenala se až za ušima
Zdroj: TV Nova

Porotce MasterChef Česko Radek Kašpárek si pozval do své michelinské restaurace Field vážené hosty. Chtěl jim předvést netradiční skandinávské menu. A někteří na sebe během večeře práskli víc, než měli v úmyslu.

Speciální čtyřchodové menu si připravil Radek Kašpárek pro hosty, kterých si podle vlastních slov velmi váží - herečku Aničku Kadeřávkovou, zpěváka Milana Peroutku, youtuberku Helenu Navrátilovou a tenistku Barboru Strýcovou.

A hned při prvním chodu, jehož součástí byl mimo jiné i vařený morek, se Anička Kadeřávková svěřila s jedním tajemstvím z dětství. "Když jsem byla malá, máma uvařila kuře pro psy a já jsem vyjídala morek z kostí. Prý mi to strašně chutnalo," přiznala.

To okamžitě vyvolalo mezi ostatními hosty diskuzi o tom, jaké pochutiny si oni jako malí užívali. "Já jsem měl strašně rád špek. Vždycky, když jsme ho měli v lednici, tak jsem ho ukrajoval," vzpomínal Peroutka. "Já jsem pila lák z okurek," přidala se Strýcová.

Související obsah

Nebylo to ale to jediné, co na sebe Kadeřávková práskla. Popsala také, co ráda dělá s chlapy! A znělo to opravdu hodně nemravně, sama herečka musela svá slova nakonec uvádět na pravou míru.

Co to bylo? Jak hostům chutnalo? A jaké přísné diety musí držet? Podívejte se na celý díl Večeře s MasterChefem! Premiérový díl kuchařské show MaterChef Česko sledujte ve středu ve 21:35 na Nově! Předchozí díl si můžete pustit zdarma na Nova Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz