Vysvědčení

Kam s dětmi? VELKÝ PŘEHLED volných vstupů za vysvědčení!

Školáci si právě dnes odnášejí ze školy pololetní vysvědčení. Od pátku až do neděle je pak čekají pololetní prázdniny. Podívejte se, kde všude čeká na děti za jejich vysvědčení překvapení v podobě volného nebo zvýhodněného vstupu.

Školáci si ve čtvrtek vyzvednou pololetní vysvědčení a od pátku do neděle na ně pak čekají prázdniny. Stejně jako každý rok i letos jim řada zábavních atrakcí nabídne vstup zdarma nebo slevu, stačí jen ukázat vysvědčení.

Vyrazit s nimi můžete do zoologických zahrad, muzeí, aquaparků nebo třeba na lyže. Důležité je nezapomenout doma vysvědčení.

Například zoologická zahrada v Ústí nad Labem připravila od prvního do třetího února kvíz na téma prales, jeho obyvatelé a palmový olej. Každý účastník navíc po odevzdání tiketu v pokladně zoo dostane kalendář a plakát.

PŘEHLED VOLNÝCH VSTUPŮ A SLEV ZA VYSVĚDČENÍ:

Volný vstup pro děti má ve stejné dny i zoo ve Zlíně. "I v zimě je Zoo Zlín plná života a stojí za návštěvu. Většina zvířat totiž sníh vítá sníh, s chutí se v něm válí a hraje si s ním. A to nejen rodilí otužilci, jako jsou třeba tygři ussurijští, lachtani, dželady, velbloudi, klokani nebo lamy vikuně, ale i teplomilní sloni, nosorožci, zebry, pštrosi nebo antilopy," láká zoologická zahrada na webu.

Související obsah

Naopak pražská muzea již tradičně lákají na akci Ledová Praha. Ta nabízí od 1. do 3. února vstup zdarma do pražských muzeí. Navštívit tak s dětmi můžete například Národní muzeum, České muzeum hudby, Muzeum Antonína Dvořáka nebo Národní památník na Vítkově.

Pokud chcete tuto výhodu s dětmi využít, stačí si vyzvednout Ledovou kartu, která bude k dispozici ještě 1. února od 9 do 17:30 hodin v sídle pořadatele, pražského Pionýra.

pan, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz