Nebezpečná jízda

Poznáte grázly s pistolí? Autem ohrožovali lidi v Ostravě. VIDEO

Velmi nebezpečnou jízdu předvedli dva muži v Ostravě. Řidič černého BMW smykoval na náměstí, zatímco druhý mával pistolí z okýnka. Policisté teď hledají svědky události.

Nestandardně se v pondělí ráno pohybovalo po Příborské ulici v ostravské části Hrabová černé auto. "Řidič vozu značky BMW projížděl nestandardně místem, druhý muž se vykláněl z okénka a manipuloval se zbraní," uvedli policisté na twitteru.

Policisté během vyšetřování jedenadvacetiletého a čtyřiadvacetiletého muže zadržela, oba však odmítli vypovídat. Proto teď policie prosí o pomoc svědky divoké jízdy. " Svědci nás mohou kontaktovat na lince 158," uvedli. Co muže k činu vedlo, zatím není jasné.

Počet trestných činů spáchaných v Moravskoslezském kraji přitom v minulém roce klesl o pět procent. Policisté prověřovali celkem 23 465 trestných činů, pachatele se podařilo vypátrat ve zhruba padesáti procentech případů.

Související obsah

Kriminalita v regionu je nejnižší od roku 1990. Největší pokles trestných činů policisté zaznamenali u velkých aglomerací jako je Ostravsko a Karvinsko. Informace zveřejnili policisté na čtvrteční tiskové konferenci.

pan, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz