čínský horoskop

Velký čínský horoskop: Kdo padne na dno a koho čeká zlomový rok?

Svět vstupuje do roku zemského Vepře. V úterý 5. února začíná nový čínský rok, potrvá až do 24. ledna 2020. Žezlo Vepř přebírá od Psa, příští rok ho předá Kryse. Jaký ten letošní pro jednotlivá znamení bude?

Vepř zaujímá v čínském horoskopu poslední, dvanácté, místo. Ve znamení vepře se narodili lidé v letech 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007 a 2019. Podle čínských astrologů bude rok 2019 ideálním pro vydělání velkého množství peněz a bude přát také investicím. Pro všechna znamení by měl být následující rok rokem radosti, přátelství a lásky. Píše o tom web The Chinese Zodiac.

Šťastné symboly podle feng-šuej:

Čísla: 4,6,8

Barvy: žlutá, šedá, hnědá, zlatá

Dny: 2., 7., 10., a 11. v každém kalendářním měsíci

Směr: severovýchod, jihovýchod

Související obsah

Kariéra

Krysám, Zajícům, Buvolům a Kozám se v tomto roce bude profesně dařit. Budou plní energie a bojovnosti a díky tomu si klidně mohou stanovovat ty nejvyšší cíle. Jejich úsilí bude po zásluze odměněno, nejlépe se jim bude dařit od července do října. Naopak na začátku podzimu a ke konci roku budou muset pracovat mnohem tvrději, zvlášť pokud se budou podílet na týmových projektech.

Tygři, Koně, Opice a Vepři by měli koncem února a především v březnu dobře zvážit své možnosti a dopřát si během tvrdé dřiny také odpočinek. Jinak totiž hrozí, že padnou vyčerpáním. Dosáhnout svých cílů by se těmto znamením mělo podařit mezi říjnem a listopadem.

Draci, Hadi, Kohouti a Psi se v tomto roce v práci konečně prosadí, pokud to ještě neudělali. Přestanou se schovávat do vedlejších rolí a odváží se stát středem pozornosti. Tyto snahy budou odměněny hned začátkem roku. Ke konci roku se mohou s prací dostávat do skluzu, závěrečná výroční zpráva ale bude pozitivní.

Co nás čeká v oblasti zdraví a lásky? Přečtěte si to na následující straně

Zdraví

Krysy, Buvoli, Psi a Opice se budou v tomto roce potýkat především s nervozitou, která se může negativně podepsat i na jejich fyzickém stavu. Snažte se správně využít přebytečnou energii, jinak hrozí, že budete trpět stresem a nespavostí. Ideální pro vás bude sportovat - pokud možno pravidelně.

Tygři, Kohouti, Koně a Zajíci budou v letošním roce mít záviděníhodné množství energie. Přesto by neměli přeceňovat své síly a myslet na pravidelné stravování. Jinak by mohli své tělo vyvést z rovnováhy.

Draci, Vepři, Hadi a Kozy by měli se svou energií nakládat rozumně, v opačném případě jim může tělo vypovědět službu. Měli by myslet na to, že zásoby energie se mohou čas od času vyčerpat. Dejte si občas pár dní odpočinku, abyste nabrali nové síly.

Související obsah

Láska

Krysám, Vepřům, Zajícům a Psům se bude letos v lásce dařit. Lidé, kteří se narodili v těchto znameních a jsou už sezdaní, budou dávat svým protějškům lásku najevo a budou vášniví - není divu, že jejich partnerům se to bude hodně líbit. Na noční stolek by si podle feng-šuej měli postavit figurku kachničky mandarinské, která symbolizuje romantiku, oddanost, lásku a loajalitu. Pro nezadané bude rok 2019 ideálním časem pro speciální setkání.

První čtvrtletí bude co se lásky týče velmi příznivé pro zadané Hady, Buvoly, Tygry a Opice. Pokud koncem loňského roku řešili v manželství nějaké krize, teď budou mít šanci obnovit důvěru a vrátit do jejich vztahu lásku. Během podzimu mohou mít sklony k nevěře. Pokud jste nezadaní, čeká vás poměrně klidný rok, toho pravého byste mohli potkat až koncem listopadu.

Sezdané Draky, Kohouty, Kozy a Koně čeká poměrně bouřlivý rok, zvlášť pokud manželský život nesplňuje jejich očekávání. Pokud je jejich spor trvalejší, riskují, že na něj vyplýtvají veškerou svou energii. Pomoci by mohla figurka labutě položená na nočním stolku, která symbolizuje krásu, čistotu, lásku a potěšení. Přelomový bude rok 2019 pro nezadané narozené v těchto znameních. Koncem léta nebo na podzim je čeká osudové setkání.

Nejšťastnější znamení pro rok 2019

Nejlépe by se podle astrologů měli v tomto roce mít Koně, Buvoli, Draci a Vepři. Tato znamení mají silnou vůli a navíc výbornou fyzickou kondici, které jim zajistí nádherný rok 2019 - ať už co se lásky nebo kariéry týče.

Video: Čínský rok Vepře přinese Podle astrologů štěstí i peníze


ČTĚTE TAKÉ:

Velký čínský horoskop lásky pro každé znamení: Co přinese rok Vepře?

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz