Princ Charles

Tvrdí, že je syn prince Charlese a promluvil o tajemství Lady Diany

Tvrdí, že je syn prince Charlese a promluvil o tajemství Lady Diany
Zdroj: Profimedia

S šokujícím tvrzením přišel dvaapadesátiletý Simon Dorante-Day. Ten tvrdí, že je utajeným synem prince Charlese (70) a jeho současné manželky Camilly (71). Nikdo mu to ale nevěří. Přesto se nevzdává a chce, aby pravda spatřila světlo světa.

Simon Dorante-Day se narodil v roce 1966 na jihu Anglie. Je přesvědčený o tom, že je synem prince Charlese a jeho tehdejší milenky Camilly. Jako miminko si ho pak měla adoptovat manželská dvojice a odvést do Austrálie.

Jeho babička přitom dlouhá léta předtím pracovala pro Buckinghamský palác. "Ona mi mnohokrát řekla, že jsem nemanželské dítě Charlese a Camilly," řekl Simon pro australský magazín New Idea.

Simon navíc věří, že o jeho existenci věděla i tragicky zesnulá princezna Diana. "Ta měla ve všem jasno, poskládala to jako mozaiku. Těsně před smrtí jí začalo docházet, jak byla Charlesem obelhána. Nebýt tragické smrti, šla by s pravdou ven,“ řekl magazínu.

Související obsah

Jeho slova mu ale nikdo nevěří. Muž byl přitom údajně jako teenager podobný prvorozenému synovi Camilly Thomasi Parkeru Bowlesovi. I proto je Simon rozhodnutý dostat se ke spravedlnosti.

Po Charlesovi a Camille proto požaduje testy DNA, které mají jeho slova dokázat. K tomu ale nemůže členy královské rodiny nikdo přinutit.

pan, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz