Ve středu večer odvysílala televize Nova další díl kuchařské show MasterChef Česko. Soutěžící si v něm museli vybrat vlastní bedýnku a ze surovin v ní obsažených vařit. Barča, která ze soutěže vypadla, našla ve své bedýnce živé raky!
Středeční epizodu hodnotila Barča společně s Leou v nové epizodě pořadu Jak to vidí MasterChef, kam si je pozvala Patricie Solaříková. Zatímco Lea měla při výběru bedýnky šťastnou ruku a dostala chobotnici, kterou věděla, jak uvařit, pro Barču byli raci velmi nepříjemným překvapením.
"Já z toho mám noční můry do dneška," řekla Barča o vaření raků. "Musela jsem je pochytat, odlézali mi ze stolu a padali na zem," popsala vaření raků. Šokovaná byla také z toho, že je musela sama zabít.
"Strašně mi odvádělo pozornost to, že jdu zabít živý tvorečky, že jsem to neuvařila dobře. Nemohla jsem se na to soustředit," přiznala Barča, pro kterou cesta soutěží tímto dílem skončila.
Příliš se jí nepovedl ani desert. Soutěžící měli uvařit větrníky. "Chyba byla, že jsem na tom chtěla mít ještě pistáciovou krustu. Největší kámen úrazu byla únava, já už jsem sotva stála na nohou," přiznala.
Proč po vyřazení brečela a co Lee řekl porotce Jan Punčochář na to, že chobotnici pojmenovala "Honzík", se podívejte v celém díle pořadu Jak to vidí MasterChef. Celý díl si můžete pustit na portále NovaPlus. Všechny díly jsou ke zhlédnutí na VOYO.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz