Domácí

V Lochenicích našli dvě mrtvé ženy. Policie odhalila příčinu smrti

V Lochenicích našli dvě mrtvé ženy. Policie odhalila příčinu smrti
Zdroj: TV Nova

V obci Lochenice na Královéhradecku v pátek odpoledne našli dvě mrtvé ženy. Případem se zabývá policie, která na místě nenašla nic podezřelého. Obě ženy podle ní zemřely náhlou smrtí.

Královéhradečtí policisté v pátek po půl třetí odpoledne obdrželi informace o dvou mrtvých ženách v malé obci Lochenice u Hradce Králové. Okamžitě vyrazili na místo, aby vyšetřili okolnosti jejich úmrtí.

Podle prvotních informacích policie ženy nebyly obětmi trestného činu. "Zatím jsme nezjistili žádné podezřelé okolnosti," uvedla pár minut po oznámení mluvčí policie Ivana Ježková. Dodala také, že obě ženy byly vysokého věku, takže nevylučuje, že zemřely přirozeně.

Související obsah

Na místě zatím probíhá vyšetřování policistů územního odboru Hradec Králové. "Ten se zabývá případy jako je náhlé úmrtí a podobně, tedy případy, které nenaznačují trestní čin," uvedla mluvčí policie. Vše jsou ale zatím domněnky, obě mrtvoly musí ohledat koroner, aby vyloučil trestnou činnost.

Po ohledání těl koronerem se prvotní předpoklad potvrdil - obě ženy opravdu zemřely náhlou smrtí. "Koroner nezjistil žádné podezřelé okolnosti a cizí zavinění," uvedl mluvčí policie Lukáš Vincenc.

sei, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz