Domácí

Dvě hořící auta na Karlovarsku za jediný den! Zbyly z nich jen vraky

Dvě hořící auta na Karlovarsku za jediný den! Zbyly z nich jen vraky
Zdroj: HZS Karlovarského kraje

Začátek víkendu byl pro karlovarské hasiče ve znamení hořících aut. Od pátečního večera do sobotního poledne vyjížděli hned ke dvěma případům, kdy plameny pohltily osobní auta. Oheň sice obě vozidla sežehl téměř na popel, nehody se ale naštěstí obešly bez zranění.

Hasiče na Karlovarsku během jediného dne zaměstnala hned dvě hořící auta. K prvnímu případu došlo na silnici z Karlových Varů na Ostrov v pátek večer a hasiči kvůli ní musely přerušit provoz.

Na místo dorazily dvě jednotky hasičů, plameny ale auto zcela zničily. "Vyšetřovatel požáru stanovil jako příčinu technickou závadu," uvedli hasiči na facebooku.

Druhý požár osobního vozu se odehrál v sobotu v poledne a opět k němu vyrazily dvě jednotky hasičů. Ze zatím neznámých důvodů začalo auto hořet na silnici mezi Dolním Žandovem a Mariánskými Lázněmi.

Přestože hasiči požár zlikvidovali do půl hodiny od nahlášení, i v tomto případě oheň na autu napáchal devastující škody. "Výše škody a příčina požáru je v šetření," napsali k nehodě hasiči na facebooku.

Související obsah

Z obou aut sice po požárech zůstaly jen vraky, jejich posádky ale naštěstí vyvázly bez zranění. "Ani u jednoho z případů jsme nemuseli zasahovat," uvedl mluvčí karlovarských záchranářů Radek Hes.

sei, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz