Letadlo

Nebyla voda na čaj a kávu! Letadlo se muselo vrátit a nouzově přistát

Nebyla voda na čaj a kávu! Letadlo se muselo vrátit a nouzově přistát
Zdroj: flightradar24.com

Zásadní problém se projevil během letu ze skotského Glasgow na ostrov Tenerife. Letadlo mělo technické problémy, kvůli kterým se nedostávalo vody na kávu a čaj. Stroj se nad mořem obrátil a vrátil do Velké Británie, kde nouzově přistálo v Manchesteru.

Na letišti v Glasgow se v neděli nahrnuli nadšení dovolenkáři na palubu letadla společnosti Jet2. To však ještě netušili, že se jim cesta za vytouženým oddechem na Kanárských ostrovech výrazně protáhne.


Chvíli před tím, než opustili vzdušný prostor Britských ostrovů se letadlo obrátilo zpět. Důvod? Podle mluvčí společnosti došla voda na čaj a kávu. "Let úspěšně přistál na manchesterském letišti. Jako preventivní opatření čekaly na přílet i hasičské jednotky. Cestující přestoupili na jiný let a bylo o ně dobře postaráno," sdělila zpravodajskému portálu Daily Record.

Podívejte se na animaci letu z Glasgow:

 


"Letadlo z Glasgow na Tenerife se muselo otočit a nouzově přistát v Manchesteru, protože neměli vodu na horké nápoje. Ať mi políbí p*del," rozohnila se na sociálních sítích žena, která v letadle cestovala. "Jsem z toho znechucená. Dovolená je zničená, ještě než vůbec začala. Synové pláčou, děkuji," reagovala ironicky další pasažérka.

Související obsah


Podle dalších cestujících mělo letadlo potíže i s vodou pro toalety. Letadlo bylo ve vzduchu necelou hodinu, než se obrátilo na trasu zpět. Aerolinky cestujícím poté zajistily navazující let na Kanárské ostrovy. Společnost Jet2 létá i do České republiky.
 

rod, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz