Domácí

Rvačka v Brně o jogurty. Jeden muž skončil v nemocnici! VIDEO

Kuriózní případ řešili brněnští policisté. Útočník měl napadnout přímo před budovou městské policie kvůli jogurtům pětapadesátiletého muže. Začal do něj kopat a udeřil ho do hlavy. Poté mu ukradl nákup a předal ho dvěma mužům. Všichni tři byli strážníky zadrženi a předání státní policii.

V neděli si pracovník dohledového centra všiml na kamerách dvou mužů, kteří probíhali podchodem. "Evidentně nervózní muž s nákupem v náručí prchal před sedmatřicetiletým mužem. Ten ho pronásledoval přes rušnou silnici až na parkoviště u budovy městské policie v Křenové ulici," uvedla mluvčí Tereza Kadrnožková.

Sedmatřicetiletý muž povalil na zem pětapadesátiletého a kopal do něj. Poté ho měl udeřit do hlavy. Po posledním útoku zůstal muž ležet bevzládně na zemi. 

Související obsah

"Útočník rychle posbíral popadaný nákup a utekl směrem k nákupnímu centru v ulici Dornych, kam už směřovala hlídka městské policie. Další hlídka přispěchala ani ne minutu po útoku k zraněnému muži a okamžitě na místo přivolala záchranáře, kteří ho odvezli do nemocnice," doplnila Kadrnožková.

Útočník poté nákup předal svým dvěma známým. Strážníkům se podařilo všechny tři muže zadržet. Našli u nich batoh plný jogurtů. "Následně je předali pro podezření z trestného činu přivolané hlídce státní policie," dodala Kadrnožková.

reg, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz