Výměna manželek

Alena z Výměny už má miminko! Narodila se jí holčička, nebo kluk?

Alena z Výměny už má miminko! Narodila se jí holčička, nebo kluk?
Zdroj: TV Nova

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. Velký povyk způsobila Alena, která se netajila tím, že jedním hadrem umývá nádobí i záchod. Navíc všem vyrazila dech, když zjistila, že je těhotná.

Ve středeční Výměně manželek jste viděli rodinu z obce Přelovice, kterou tvoří Dita (38), Zdenek (34) a Vojta (5). Na druhé straně jste se seznámili s Alenou (30), Antonínem (45) a Šárkou (3), kteří žijí v obci Dešná.

Finanční situace rodiny z Dešné nebyla příliš dobrá. Antonín je v invalidním důchodu a Alena byla v době natáčení nezaměstnaná. K tomu navíc zjistila, že je ve třetím týdnu těhotenství.

I přes nedostatek peněz se ale rodina rozhodla si miminko nechat. V předvečer vysílání dílu Výměny manželek, ve kterém byli Alena s manželem jedněmi z hlavních aktérů, se jim narodila dcera.

Související obsah

"Tak a je tady s náma Alenka. 3150 g a 50 cm," pochlubila se Alena na sociálních sítích. My celé rodině gratulujeme a přejeme malé Alence hodně štěstí a zdraví!

Připomeňte si středeční Výměnu manželek:

Nestihli jste středeční Výměnu manželek v televizi? Pustit si ji můžete zdarma na Nova Plus, všechny díly jsou ke zhlédnutí na VOYO.

mom, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz