Zahraničí

Muži hrozí 15 tisíc let vězení! Chlapce (5) měl znásilnit 865krát

Muži hrozí 15 tisíc let vězení! Chlapce (5) měl znásilnit 865krát
Zdroj: Getty Images

Policii z amerického města Tallahassee se podařilo dopadnout muže, který měl několikrát znásilnit pětiletého chlapce. Ve vězení by mohl strávit opravdu vysoký počet let. Jelikož měl chlapci ublížit až 865krát, může ho soud poslat na 15 tisíc let do vězení.

Na šestačtyřicetiletého Garricka Blooma z města Shippenville z americké Pensylvánie byl v lednu vydán zatykač, jelikož je podezřelý ze znásilnění pětiletého chlapce, kterého měl v péči.

Celkem se měl dopustit 865 znásilnění a sexuálních útoků. Vše bylo nahlášeno 25. října loňského roku na policii. Chlapec uvedl, že ho Bloom nutil i k orálnímu sexu, informoval britský deník Mirror.

Policii se ve čtvrtek 7. února podařilo Blooma dopadnout v útulku pro bezdomovce, který se nachází blízko zastávky školního autobusu ve městě Tallahassee na Floridě. "Je to frekventovaná oblast, kde se nacházejí děti vystupujících ze školních autobusů…Ulice Tallahassee jdou opět bezpečnější," uvedl zástupce velitele federální policejní služby USA.

Bloom čelí několika obvinění, a to z 216 počtů znásilnění, 216 nedobrovolných pohlavních styků s dítětem, 216 počtů nemravního napadení dítěte, 216 sexuálních útoků a ohrožení životních podmínek dítěte.

648 obvinění z 865 jsou trestné činy prvního stupně a za každý mu hrozí 20 let vězení. Pokud by byl Bloom shledán vinným, mohl by ve vězení strávit až 15 tisíc let. Nyní podezřelý čeká na vydání zpět do Pensylvánie.

reg, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz