Domácí

Řepka prý opět neplatil alimenty! Dlužit má Erbové 175 tisíc korun

Řepka prý opět neplatil alimenty! Dlužit má Erbové 175 tisíc korun
Zdroj: Profimedia

Městský soud v Brně projednával ve čtvrtek případ bývalého fotbalisty Tomáše Řepky, který neměl opět platit výživné na své děti bývalé ženě Vlaďce Erbové. Řepka se k soudu nedostavil a poslal pouze omluvu. Dále také žádal, aby se líčení odročilo.

Stejně jako v říjnu a prosinci loňského roku se bývalý kapitán pražské Sparty Tomáš Řepka nedostavil k soudu, který řešil návrh na potrestání kvůli neplacení výživného na své děti. Bývalé manželce Vlaďce Erbové by měl dlužit podle státního zástupce minimálně 175 tisíc korun na alimentech za loňský rok.

Řepka poslal po svém obhájci omluvu a žádost o odročení líčení. Podle sport.cz bývalému fotbalistovi předseda senátu částečně vyhověl. Státní zástupce však přednesl návrh na potrestání.

 

Související obsah

"Pan Řepka je vinen opětně ze zanedbání povinné výživy, kterého se měl dopustit od prosince 2017 do listopadu 2018. Věc dosud nebyla skončena, neboť nebyly zajištěny procesní podmínky pro to, aby mohly být provedeny veškeré důkazy, které jsou nezbytné k prokázání viny," uvedl státní zástupce Pavel Klimeš.

Soudce během líčení přečetl Řepkovo vyjádření, ve kterém uvádí, že se s Erbovou dohodl na placení 15 tisíc korun měsíčně, ale nebylo to dané soudem jako povinnost. Dále se s bývalou manželkou měl dohodnout i na vídání svého syna, které podle něj Erbová nedodržuje.

Už loni řešil Městský soud v Brně zanedbání výživy a potrestal Řepku 180 hodinami veřejných prací. Dále mu také Obvodní soud pro Prahu 6 udělil zatím nepravomocný souhrnný rozsudek vězení 15 měsíců za internetové útoky na Erbovou a zpronevěru.

Připomeňte si reportáž o Tomáši Řepkovi z Televizních novin:

reg, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Auto v Praze srazilo dva chodce. Jsou vážně zranění

Vážná nehoda se stala v sobotu v noci v pražských Holešovicích. Auto tam srazilo dva chodce. "40letý muž utrpěl velmi vážný úraz hlavy a mnohačetná poranění. Po resuscitaci jsme ho převezli do motolské nemocnice. 39letý muž utrpěl úraz nohou a hlavy. Při vědomí jsme ho transportovali do vinohradské nemocnice," informovali na twitteru záchranáři. Policisté nyní zjišťují, co se přesně stalo, a zda dvojice přecházela přes přechod. "Alkohol u řidiče osobního auta byl negativní," sdělila policie.

Píše se na Deník.cz