Výměna manželek

Další neštěstí rodiny z Výměny: Malý Vojtíšek jim málem umřel!

Ditě a Zdenkovi z Výměny manželek krutě zasáhla do života vážná dopravní nehoda. Zdenek při ní přišel o obě nohy. Není to ale jediné neštěstí, které rodinu v posledních týdnech potkalo.

Stačila vteřina, aby se život Zdenka a Dity navždy změnil. Zdenek se v pondělí vyboural v kamionu a lékaři mu museli amputovat obě nohy. Jeho stav je nadále vážný, léčba podle doktorů může trvat i rok.

Rodinu, která během Výměny působila hodně aktivně a pozitivně, stíhá jedna rána za druhou. Před pár týdny se dostal do ohrožení života i malý Vojta.

"Před necelým měsícem nám málem umřel. Měl silnou laryngitidu, do toho dostal chřipku a do nemocnice jsme ho dovezli za pět minut dvanáct. Ležel tam tři dny na jipce na přístrojích. Ale dal to," prozradila Dita.

Související obsah

Zatím mu nechtějí říkat, že táta přišel o nohy, pokud to ale bude možné, chtěli by ho v neděli vzít za Zdenkem do nemocnice. "Vojta je taky bojovník, on je celej táta. Kolikrát nás překvapí, jak věci bere. Každej mi rozmlouvá, ať mu to ještě neříkám, ale já myslím, že nemá smysl to prodlužovat. On se v tátovi vidí, vždycky odpočítává dny, kdy už přijede," řekla Dita.

Související obsah

Televize Nova společně s Nadací Nova uspořádala sbírku, prostřednictvím které můžete rodině pomoci i vy! Peněžní dary můžete posílat na účet Nadace Nova.

Číslo účtu: 42 28 73 23 29/0800

Variabilní symbol: 201901

 

ČTĚTE TAKÉ:

Sucho trápí přírodu i naše zdraví. Šíří se laryngitida a záněty
Triky, jak naučit děti smrkat a ulevit jim od rýmy

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz