Karvinsko

Jana natočila záhadný úkaz na Karvinsku: Rudá koule a otřesy!

Obrovská rána, záblesk a otřesy - lidé na Karvinsku byli v úterý svědky zvláštního úkazu. Podařilo se ho dokonce natočit.

Třesoucí se domy, obrazy padající ze zdí - tak popisují lidé z Karvinska své zážitky z úterního večera. Co se ve skutečnosti stalo, nikdo neví. Lidé už na sociálních sítích přišli s mnoha scénáři, žádný z nich se ale zatím nepotvrdil.

"Byl jsem zrovna v Mošnově. Asi ve 21:45 jsem v dáli uviděl, jak se objevila červená koule nad obzorem. Neviděl jsem žádný meteor jen červenou kouli. Jak rychle se objevila, tak rychle zmizela. Vypadalo to jako výbuch," popsal Jiří.

Janě z Ostravy se podařilo úkaz natočit domovní kamerou. Nad obzorem se zničehonic objeví světlo, které během chvíle výrazně zesílí a nakonec zhasne.

Podařilo se vyfotit nebo natočit záhadný úkaz i vám? Pošlete nám vaše fotky a videa na zpravy@nova.cz nebo na náš facebook. Pokusíme se vypátrat, co se vlastně stalo! Děkujeme.

Související obsah

Otřesy lidé cítili na území velkém několik kilometrů - od Ostravy, přes Petřvald, Rychvald až po Karvinou. Hasiči ani policisté k žádnému zásahu v tu dobu nevyjížděli, otřesy prý nemají na svědomí ani horníci. Astronomové zjišťují, jestli se nemohlo jednat o těleso z vesmíru.

ČTĚTE TAKÉ:

DŮM HRŮZY záhadně hoří. Co na to lovci záhad? ROZHOVOR
Známe NEJSTRAŠIDELNĚJŠÍ MÍSTA v Česku. Tady jde o strach!

mom, TN.cz

K tématu Karvinsko

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz