Domácí

Dáda Patrasová už zná trest za vánoční bouračku v opilosti

Dáda Patrasová už zná trest za vánoční bouračku v opilosti
Zdroj: Profimedia

Dětská hvězda Dáda Patrasová se podle všeho vězení za řízení v opilosti vyhne. Hrozily jí až tři dlouhé roky za to, že bourala, když byla pod vlivem. Policie jí naměřila přes dvě promile alkoholu. Bez trestu ale nevyvázne, čeká ji mastná pokuta a pořádně dlouhý zákaz řízení.

Dádě Patrasové hrozilo za nehodu v opilosti dlouhé vězení, za obecné ohrožení pod vlivem návykové látky mohla strávit až tři roky za mřížemi. Herečka ale nakonec zůstane na svobodě, podle portálu Blesk dostane pokutu ve výši 150 tisíc a nebude moci rok a půl řídit.

Nehoda se stala během vánočních svátků, 26. prosince odpoledne na pražských Vinohradech se Dáda Patrasová střetla v zatáčce s protijedoucím vozidlem. Policie u ní provedla dechovou zkoušku, která opakovaně ukazovala kolem 2,5 promile.

Herečka dlouhou dobu vinu odmítala, dle jejího vyjádření mělo jít o zbytkový alkohol z noci předtím, nakonec ale přiznala, že pila.

Související obsah

"Sděluji, že spolupracuji s Policií České republiky, se svým obhájcem jsem se zúčastnila výslechu, svou vinu jsem plně doznala a za své jednání ponesu plnou odpovědnost," napsala Patrasová na instagramu. Celé situace dle jejího vyjádření lituje a je ráda, že se nikomu nic nestalo.

Video: Reportáž o nehodě:


 

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Z Benziny se stane Orlen

Po více než 60 letech mění název nejrozsáhlejší síť čerpacích stanic Benzina. Polský vlastník ji přejmenuje na Orlen. Čerpací stanice se již od ledna jmenovaly Benzina Orlen, Benzina teď z názvu vymizí úplně. Pod novým názvem se objeví prvních několik stanic v prosinci. Změna názvu se bude týkat rovněž čerpacích stanic Benziny na Slovensku.

Píše se na Deník.cz