Zápach

Jak odstranit zápach na WC? Maminky objevily geniální trik!

Jak odstranit zápach na WC? Maminky objevily geniální trik!
Zdroj: Profimedia

Hlavně maminky malých chlapců ví, jaké je to bojovat se zápachem moči na toaletě. Chemikálie si s tím mnohdy neví rady a maminky tak musí trávit spousty minut v kleče na záchodě s hadrem nebo houbou v ruce a dlaždice či lino drhnout, drhnout a drhnout. V Austrálii teď objevili jednoduchý trik, který zápach moči odstraní snadno, rychle a levně!

Maminky u protinožců natírají podlahy a stěny toalet pěnou na holení. Přišly totiž na to, že látky v pěně obsažené, likvidují krystalky moči, které ulpěly na podlaze. Stovky maminek teď na sociálních sítích sdílí fotografie toalet s podlahou a stěnami pokrytými pěnou.

To, jak přesně pěna na odstraňování moči funguje, zatím nikdo nevysvětlil. Podle maminek ale pouze nepřekryje zápach, jako jiné prostředky, ale odstraní i příčiny, uvedl list Daily Mail.

"Chci moc poděkovat skvělé mamince, která mi poradila, že použití pěny na holení odstraní zápach moči. Všude jsem to rozstříkala a rozetřela, za pár hodin jsem to setřela a zápach byl pryč," napsala jedna z maminek. "Pro mě to fungovalo, stálo to jen pár dolarů a je to nejlepší trik, co jsem našla," dodala.

Související obsah

Další maminka vysvětlovala, proč má pokryté stěny do půldruhého metru výšky a celou podlahu na toaletě. "Každý, kdo má dům plný malých chlapců, to chápe," napsala žena.
Maminky, které trik vyzkoušely, radí nechat holicí pěnu na stěnách a na zemi několik hodin, pak ji prostě setřít a zápach bude pryč.

Maminka ukazuje, jak trik s pěnou na holení funguje:

"Už je to týden a mohu říct, funguje to! Přátelé, funguje to! Jestli žijete s lidmi, kteří znečišťují koupelnu, zkuste pěnu na holení. Nastříkejte to kolem záchodu, rozetřete houbou a tak za 10 minut smyjte. Po týdnu můžu říct, že zápach se nevrátil. Moc děkuju!" přidala se maminka Jessica, která metodu testovala týden.
 

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zápach

Důležité Události

Píše se na Deník.cz