Ulice

Herci z Ulice prozradili, co bude dál kolem Magdy. Došlo i na slzy!

Hostem Snídaně s Novou byli herci z oblíbeného seriálu TV Nova Ulice Václav Matějovský, Ondřej Havel a Veronika Čermák Macková, kteří v Ulici hrají Mikiho Seidla, Jirku Hložánka a Magdu Procházkovou. Herci prozradili, jak se bude vyvíjet sázka Mikiho a Jirky o Magdu a názorně předvedli, co čeká poraženého. Vsadili se totiž, že ten, kdo prohraje, sní misku chilli papriček.

Postava učitelky Magdy Procházkové je v Ulici nováčkem a jakmile ji potkali Jirka a Miki, vsadili se, komu se podaří získat srdce tajemné mladé ženy. Na poraženého čeká pořádně pálivý úkol – sníst misku chilli papriček. A moderátoři Snídaně s Novou dali oběma hercům názorně ochutnat, čím si poražený bude muset projít.

Pro oba herce si totiž pálivé papričky připravili a Vašek s Ondou odvážně ochutnali. Zatímco Ondra svůj kousek zvládl poměrně bez problémů, Vaška paprička vyřadila z vysílání na několik minut. Došlo i na slzy.

Veronika Čermák Macková zatím prozradila, že se diváci mají na co těšit. "Magda je paní učitelka, nově příchozí, ze začátku je odměřená. Je ráda, že má nové přátele. Díky tomu, že spolu kluci soupeří a dávají si různé úkoly, se dozvídáme, co je Magda zač a že má nějaká tajemství," prozradila mladá herečka.

Děj kolem Magdy se podle Veroniky bude stále více zamotávat a bude složitější a složitější. Teď mají ale oba mladíci u Magdy stejné šance. "Magda to má vyrovnaný. Nechává se překvapovat, baví ji oba, uvidíme, jak to bude dál," řekla představitelka seriálové Magdy.

Související obsah

"Nějakou dobu se budeme vsázet, budeme si dávat různé úkoly, abychom si ztížili balení Magdy. Časem uvidíme, jestli to nepřejde do nějakého souboje mezi námi," prozradil Ondřej Havel.

"Nebude to jenom vtipná šaráda, co je to teď. Začne to být docela vážný. Není to jen o sázce. Myslím, že city tam jsou," dodal Václav Matějovský.
 

Jak se příběh Magdy, Mikiho a Jirky vyvine? Sledujte Ulici každý všední podvečer od 18:25 na TV Nova! Vše o seriálu najdete na oficálních stránkách Ulice.

ČTĚTE TAKÉ:

Život mezi dvěma muži! Jak zvolit toho pravého?
Flirtuje, balí vás, nebo si jen povídá? Zjistěte to!

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Švýcarsko omezilo vstup do země pro Čechy

Od sobotní osmé hodiny večer omezilo Švýcarsko vstup Čechů do země bez ohledu na očkování. "Čeští občané s trvalým pobytem ve Švýcarsku musí při vstupu do země předložit test a nastoupit desetidenní karanténu. O zpřísnění pravidel Švýcarsko bohužel dopředu neinformovalo," uvedl ministr zahraničí v demisi Jakub Kulhánek (ČSSD).

Píše se na Deník.cz