Výměna manželek

Arne poslal Tereze drsný vzkaz: Zamysli se nad svým životem!

Arne poslal Tereze drsný vzkaz: Zamysli se nad svým životem!
Zdroj: TV Nova

Ve středu jste mohli sledovat další díl oblíbené reality show Výměna manželek. Andrea se dostala do rodiny se čtyřmi dětmi a se složitými vztahy. Navíc náhradní matka Tereza, která se měla starat o její dvě dcery, péči nezvládala a dvouletou holčičku musela přebalovat její sedmiletá sestra. Jak se rodině daří dnes?

Rodina z Liberce, kterou tvoří Andrea (30), Arne (47), Roman (12), Nikola (7) a Viktorie (2), se do Výměny přihlásila proto, že Arne doufal, že si jeho přítelkyně uvědomí, že má skvělého partnera a dalšího by si těžko našla.

Na Výměnu Arne nevzpomíná dobře, jelikož se Tereza o děti moc nestarala a jeho to trápilo, především když byl v práci a nevěděl, co se doma děje. "Nejhorší okamžik byl, když jsem ráno ve čtyři odešel do práce a Nikola mi volala v půl osmé, že Viktorie brečí, že má nacpanou plenu, že paní pořád spí a ona si s tím neví rady. Byla to taková bezmoc, že jsem nemohl odejít z práce. Ale naštěstí se to zvládlo," řekl Arne.

Hrozné pro něj bylo i to, když se dozvěděl, kde jeho žena je, v jakém prostředí. Nejlepším momentem však pro něj bylo, když si dvouletou Viktorii náhradní matka získala a rozuměla si s ní. "To byl perfektní okamžik," doplnil Arne.

Související obsah

S Terezou v kontaktu nejsou, jen s jejím kamarádem Vojtou. Ten jim měl také potvrdit, že Tereza bere drogy a celou dobu jim lhala. Arne to prý tušil, jelikož děti cítili například i marihuanu. Také její chování mu přišlo podezřelé.

Především to, když si hned první den lehla a spala až do druhého dne odpoledne. "Dcera mi volala, že nemůže jít do školy a nechat doma dvouletou sestru samotnou," dodal Arne. Nejdřív si mysleli, že je nemocná, ale i podle Vojty si měla do Výměny přijít hlavně odpočinout.

Děti byly šťastné, že Tereza odjela už po čtyřech dnech a vidět by ji už nechtěly. Hlavně sedmiletá Nikolka to brala hodně špatně.

Andrea podle jejího partnera vzpomíná na svou náhradní rodinu dobře, hlavně na dívky, o které se starala. Celou dobu jí pomáhaly a když odjížděla, tak i brečely. Partnerka si Výměnu užívala do té doby, než zjistila, co se u nich doma děje.

Vztah Andrey a Arneho se nezměnil a je pořád stejný. Do Výměny nešli, aby si něco dokázali, ale chtěli vědět, jestli se někdo dokáže o jejich děti postarat. Po natáčení se přestěhovali do Španělska, ale do Čech se museli na chvíli vrátit, aby děti mohly dochodit školu a měly potřebné zápočty. Dál se snaží o miminko, o které Andrea při natáčení přišla. Podle nich se to prostě mělo stát a život jde dál.

O druhé rodině Arne pouze ví, že Terezin kamarád Vojta s ní prý už nežije a bydlí u svých rodičů. Měli by se stýkat jen jako kamarádi. Pro Terezu má také doporučení. "Chtěl bych jí vzkázat, aby se zamyslela nad svým životem. Má hrozně skvělé děti, které má v péči a které na ni jednou budou vzpomínat jako na mámu, a tímhle směrem na ni budou vzpomínat ve zlém," dodal Arne.

Nestihli jste středeční Výměnu manželek v televizi? Celý díl si můžete pustit zdarma na Nova Plus, všechny díly jsou ke zhlédnutí na VOYO.

reg, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz