Nehoda

V Trutnově se čelně srazila dvě auta, jeden z řidičů zemřel

V Trutnově se ve středu krátce před šestou hodinou večer čelně srazila dodávka a osobní auto. Na místě zasahoval záchranářský vrtulník. Řidič osobního auta na místě zemřel.

Nehoda se stala poblíž kruhového objezdu na křižovatce Krkonošská, Obchodní a Skřivánčí ulice. Jednalo se o čelní střet dvou aut. "V každém z vozidel jel jeden řidič. Po střetu přijeli na místo hasiči z Trutnova a vyprostili řidiče osobního auta a resuscitovali jej,“ uvedli hasiči.

Muž ročník 1954 ale přes veškerou snahu zemřel. Při řízení ze zatím neznámých příčin přejel dvojitou plnou čáru do protisměru, prvnímu autu urazil boční zrcátko a do dalšího narazil.

Související obsah


“Zasahovali jsme u dopravní nehody, při které se zranili dva muži. V jednom případě se bohužel jednalo o zranění smrtelné. V druhém případě se jednalo o lehké zranění, dotyčný byl po ošetření transportovaný do nemocnice v Trutnově,“ sdělil mluvčí záchranářů Ivo Novák.


Na místo letěl také záchranářský vrtulník. Silnice bude uzavřená nejspíše až do desáté hodiny večer, objízdná trasa vede kolem obchodního centra.

rod, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz