Děti

Kruté tresty: Dětem měl potírat genitálie pálivými papričkami!

Kruté tresty: Dětem měl potírat genitálie pálivými papričkami!
Zdroj: Greenville Police Department

Kvůli otřesnému případu zneužívání dětí zatkla americká policie matku dvou dětí a jejího přítele. Muž měl děti ve věku 5 a 7 let velmi krutým způsobem trestat, zatímco matka proti tomu podle policie nijak nezasáhla.

Policie z Greenville v Jižní Karolíně zatkla sedmatřicetiletého Roberta Earla Kailiala Saladagu a pětadvacetiletou Sabrinu Irene Emerickovou kvůli podezření z nezákonného zanedbávání dětí a dvou případů krutosti vůči dětem.


Saladaga byl přítelem Emerickové a bydlel v jedné domácnosti s ní i s jejími dvěma potomky. Muž podle policie děti velmi krutě trestal a jejich matka o všem věděla, ale nijak proti svému příteli nezasáhla. S chováním svého přítele zřejmě i souhlasila.


Když se jedno z dětí pomočilo na gauči, Saladaga mu měl podle policie potřít intimní oblast pálivou paprikou. V jiných případech zase měl roztírat dětem po tváří včetně očí a úst pálivou omáčkou, dokud se nepozvracely. Své oběti také měl několikrát dusit polštářem a střílet do nich vzduchovkou. Trestání zahrnovalo i bití a koupání ve studené vodě.

Související obsah


“Hrůzné případy zneužívání, které tyto děti musely prožít, jsou odporné a trestuhodné. Z důvodu bezpečnosti a zlepšení životních podmínek byly obě z domova odebrány,“ sdělil na facebookovém profilu greenvillské policie vyšetřovatel Jason Rampley.


Soud pro Saladagu stanovil kauci 25 tisíc dolarů, což je zhruba 565 tisíc korun, a pro Emerickovou 10 tisíc dolarů, tedy asi 226 tisíc korun. Oba kauci zaplatili a policie je vyšetřuje na svobodě. Saladaga ale musí nosit elektronický náramek, který určuje jeho polohu, a má přísný zákaz se k dětem přiblížit.
 

rod, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz