Domácí

Při předjíždění řidiči do cesty vjelo jiné auto. Od vážné nehody ujelo!

Policisté pátrají po účastnících a svědcích vážné dopravní nehody, která se stala u Dolních Řasnic na Liberecku. Jeden z řidičů si pravděpodobně nevšiml, že ho předjíždí jiné auto a rozhodl se také předjíždět. Od nehody, která si vyžádala těžké zranění, pak dokonce ujel. Tragédií pak odpoledne skončila nehoda na Vysočině, kde po čelním nárazu zemřel motorkář.

Policisté žádají o pomoc řidiče a svědky, který byli ve středu 20. února přítomni u vážné dopravní nehody na Liberecku. Ta se stala krátce po půl třetí odpoledne na silnici II. třídy číslo 291 u Dolních Řasnic ve směru z Frýdlantu na obec Hajniště.

Celý incident zachytila palubní kamera jednoho ze svědků nehody. Řidič modré fabie na rovném úseku předjížděl několik aut, když mu do cesty vjel černý superb - podle informací policie pravděpodobně polské registrační značky, který se rozhodl v tu samou chvíli předjet modré polo.

  

Aby řidič fabie zamezil srážce, strhl řízení vlevo - dostal ale smyk a skončil v pravém příkopu, kde narazil do stromu a převrátil se na střechu. Při nehodě utrpěl vážná zranění, se kterými byl převezen do nemocnice v Liberci.

Související obsah

Ani řidič superba, ani řidič pola u nehody nezastavili a odjeli. Policie proto oba vyzývá, aby se přihlásili. Zároveň žádá o spolupráci svědky nehody. "Veškeré takto získané informace mohou policistům výrazným způsobem dopomoci k objasnění příčin a okolností vzniku nehodového děje, ale i ke zjištění totožnosti osob a svědků na místě události," uvedl mluvčí policie Vojtěch Robovský.

Dopravu v pondělí také zkomplikovala nehoda osobního automobilu a kamionu v úseku u hráze přes Novomlýnské nádrže. Při strašlivě vypadající nehodě se kamion převrátil a silnici zcela zablokoval. Během nehody se zranili dva lidé, jednoho převezli záchranáři do nemocnice. 

Podívejte se na reportáž:

Policie odkláněla dopravu z hlavního tahu přes Pasohlávky a Brod nad Dyjí. Na objízdné trase nedocházelo k výrazným dopravním komplikacícm.

Odpoledne pak poznamenala smrtelná nehoda na silnici spojující Náměšť nad Oslavou a Třebíč, kde se krátce před jednou hodinou čelně srazilo osobní auto s motorkou.

"Při střetu osobního vozidla a motocyklu zemřel motocyklista, řidiče osobního vozidla převezli zdravotníci do třebíčské nemocnice. Komunikace je uzavřená," zveřejnili hasiči Kraje Vysočina na sociálních sítích.
 

sei, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz