Rvačka

Dětské gangy si domluvily rvačku v Praze. Policie je rozehnala

Plánovanou bitku se zřejmě podařilo překazit policistům v pražských Řepích. V úterý odpoledne u pobočky fast foodu zasahovalo několik policejních jednotek. Rvačka měla být odvetou za bitku, ke které došlo mezi partami dětí z Řep a ze Smíchova o den dříve. Odvetu si domluvily na sociální síti.

Na sociálních sítích se v úterý objevila informace, že v pražské městské části Řepy dochází k organizovaných bitkám. Především teenageři se údajně mají domlouvat přes internet. K organizovaným útokům má docházet mezi dětmi z městské části Řepy a gangem, kteří si říká Smíchováci.

"Dnes u rychlého občerstvení stálo okolo padesáti dětí. Mezi nimi možná i ty vaše. Když přijela parta cca 30 Smíchováků, všechny začaly panicky utíkat. Následně se bály jít domů, aby je po cestě neodchytili a nezbili," stojí na sociálních sítích. Jeden z dvanáctiletých chlapců měl údajně skončit se zlomeným nosem.

Podle diskutujících však nejde o jediného, koho gang fyzicky ohrožoval. Někdo tedy vše nahlásil na policii. "Včera jsme přijali oznámení, že by mělo v městské části Řepy k bitkám docházet," potvrdil policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Související obsah

Policisté měli informaci, že by k útoku mělo dojít i v úterý znovu u pobočky restaurace rychlého občerstvení. "Měli jsme informaci, že by na místě mohla být plánována nějaká organizovaná bitka. Přijali jsme proto preventivní opatření, abychom jí předešli," dodal mluvčí policie.

Na místo proto vyrazilo několik policejních jednotek. Plánované rvačce zřejmě dokázali zabránit. Čtyři osoby na místě policisté vyzvali, aby se dostavily k podání vysvětlení.


ČTĚTE TAKÉ:

10 důvodů, proč roste agresivita u dětí. Váš názor?
Šikanují vám dítě? Poznejte to na jeho chování

pan, TN.cz

K tématu Rvačka

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz