Zahraničí

"Je to dítě moje?" šokoval Harry Meghan. Zrovna je natáčeli! VIDEO

"Je to dítě moje?" šokoval Harry Meghan. Zrovna je natáčeli! VIDEO
Zdroj: Profimedia

O tom, že má princ Harry velký smysl pro humor, se přesvědčili učitelé z marocké vzdělávací organizace. Princ Harry zavtipkoval o těhotenství své manželky Meghan a dokonce i o svém otcovství.

Britský princ Harry s vévodkyní Meghan v závěru své cesty po Maroku navštívili nevládní neziskovou organizaci Vzdělání pro všechny. Ta poskytuje vzdělání dívkám ve věku 12 až 18 let z venkovských komunit. Při návštěvě Harry ukázal, že se nebojí ani trochu kontroverzního humoru.

Když jedna z místních učitelek poblahopřála 37leté vévodkyni k těhotenství, Harry na to pohotově zareagoval. "Cože, ty jsi těhotná?" hrál překvapeného princ. "Je to moje?" dodal, čímž nejen úplně odzbrojil Meghan.

Nastávající maminka se rozesmála, sáhla si na bříško a letmo prince Harryho láskyplně pohladila po zádech. Princ svou reakcí rozesmál i všechny přítomné. Video, na kterém Harry vtipkuje, zveřejnil jako první portál BBC.

Podívejte se na video v angličtině:

Harryho vtip i reakce najdete zhruba v čase 00:55.

Meghan se v neziskovce zúčastnila kromě jiného i marocké henové ceremonie. Jde o starobylý zvyk, při kterém se na ruku ženy henou namaluje symbol oslavující její těhotenství. Motiv květiny vévodkyni vytvořila 17letá Samira.

Podívejte se na reportáž o cestě královského páru po Maroku:

ČTĚTE TAKÉ:

8 věcí, které jste nevěděli o MEGHAN MARKLE
Znáte celý příběh lásky Meghan a Harryho? Seznámení přes kamarádku, tajné schůzky i nečekané zásnuby

mj, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Krátká zpráva

Lidi v karanténě odvolí ve středu 6. října

Prezident Miloš Zeman vyhlásil termíny hlasování pro lidi v karanténě. Volit do Poslanecké sněmovny budou 6. října. V pobytových zařízeních, mezi které se řadí například domovy důchodců, se bude volit ve čtvrtek 7. října. Rozhodnutí spolupodepsal předseda vlády Andrej Babiš.

Píše se na Deník.cz