Ewa Farna

Poláci spekulují o konci kariéry Ewy Farne! Ta vše vysvětlila

Poláci spekulují o konci kariéry Ewy Farne! Ta vše vysvětlila
Zdroj: TV Nova

Na začátku týdne zaskočila slavná zpěvačka své fanoušky. Na sociálních sítích totiž prozradila, že čeká miminko. V polských médiích se teď objevily spekulace o konci její kariéry. Podle portálu plotek.pl se chce věnovat rodině.

Kvůli dítěti by údajně měla ukončit svou pěveckou kariéru mladá zpěvačka Ewa Farna. Polský bulvární portál plotek.pl se odvolává na informace zpěvačky, která oznámila těhotenství. Navíc svou spekulaci doplnili informací, že Ewa opustila svůj byt v Posku a pronajala přátelům.

Po této zprávě Farnou zasypalo množství dotazů od fanoušků. Ewa proto vše uvedla na pravou míru. "Chci vás všechny uklidnit. Čekala jsem, že jak se něco takového zveřejní, lidé mi začnou psát nesmysly. Kariéru nekončím. Naopak. Žiji v Česku už od narození a nikdy jsem nebydlela v Polsku,“ vzkázala Farna na instagramu.

Své těhotenství přiznala zpěvačka na sociálních sítích na začátku týdne. Pro oznámení si však vybrala poměrně netradiční způsob. Sdílela totiž videoklip k písničce, která zazněla na její svatbě s hudebníkem Martinem Chobotem. Ten původně plánovali nezveřejňovat.

Zachycuje totiž celý jejich život až do současnosti. Právě na konci má Ewa už těhotenské bříško. Že si zpěvačka své soukromí střeží, je všeobecně známé.

Související obsah

Dopředu totiž neoznámila ani svou svatbu s dlouholetým partnerem a kolegou z kapely. Vše se ji tak podařilo před novináři utajit.

pan, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Ewa Farna

Důležité Události

Krátká zpráva

Policie zatkla bývalého lídra katalánských separatistů Carlese Puigdemonta

Italská policie zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Zítra soud rozhodne, jestli ho vydá Španělsku, nebo propustí. Ve Španělsku čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Krátká zpráva

Chlapec v Nizozemsku vyhrál soud, může se očkovat proti covidu

Dvanáctiletý chlapec se v Nizozemsku obrátil na soud, protože mu otec zakázal očkování proti covidu-19. Kluk o vakcínu moc stál, aby se mohl vídat s nemocnou babičkou a neohrozil ji. V zemi je možné očkování od 12 let se souhlasem obou rodičů. Soudce se přiklonil na stranu chlapce, jehož rodiče jsou rozvedení.

Píše se na Deník.cz