Ewa Farna

Poláci spekulují o konci kariéry Ewy Farne! Ta vše vysvětlila

Poláci spekulují o konci kariéry Ewy Farne! Ta vše vysvětlila
Zdroj: TV Nova

Na začátku týdne zaskočila slavná zpěvačka své fanoušky. Na sociálních sítích totiž prozradila, že čeká miminko. V polských médiích se teď objevily spekulace o konci její kariéry. Podle portálu plotek.pl se chce věnovat rodině.

Kvůli dítěti by údajně měla ukončit svou pěveckou kariéru mladá zpěvačka Ewa Farna. Polský bulvární portál plotek.pl se odvolává na informace zpěvačky, která oznámila těhotenství. Navíc svou spekulaci doplnili informací, že Ewa opustila svůj byt v Posku a pronajala přátelům.

Po této zprávě Farnou zasypalo množství dotazů od fanoušků. Ewa proto vše uvedla na pravou míru. "Chci vás všechny uklidnit. Čekala jsem, že jak se něco takového zveřejní, lidé mi začnou psát nesmysly. Kariéru nekončím. Naopak. Žiji v Česku už od narození a nikdy jsem nebydlela v Polsku,“ vzkázala Farna na instagramu.

Své těhotenství přiznala zpěvačka na sociálních sítích na začátku týdne. Pro oznámení si však vybrala poměrně netradiční způsob. Sdílela totiž videoklip k písničce, která zazněla na její svatbě s hudebníkem Martinem Chobotem. Ten původně plánovali nezveřejňovat.

Zachycuje totiž celý jejich život až do současnosti. Právě na konci má Ewa už těhotenské bříško. Že si zpěvačka své soukromí střeží, je všeobecně známé.

Související obsah

Dopředu totiž neoznámila ani svou svatbu s dlouholetým partnerem a kolegou z kapely. Vše se ji tak podařilo před novináři utajit.

pan, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz