Obálka

Uklizeč našel v autobusu obálku s osmi miliony. Tohle s penězi udělal

Uklizeč našel v autobusu obálku s osmi miliony. Tohle s penězi udělal
Zdroj: Profimedia

Boháčem se mohl stát pracovník úklidové firmy Cordant Cleaning v Londýně. Ten podle deníku The Sun našel při úklidu autobusu 300 tisíc liber, tedy zhruba osm milionů korun. Muž si je ale nenechal, odevzdal je totiž na policii.

Hnědou obálku s penězi zapomněl v jednom z londýnských autobusů neopatrný cestující. Ke vší smůle měl však nakonec obrovské štěstí. Našel ji totiž poctivý pracovník úklidové firmy. Ten si v přepočtu téměř osm milionů korun nenechal a odnesl je na policii.

Jeho kolegové však takové štěstí při úklidu nemají. Místo peněz nachází poměrně bizardní věci. V autobusech se najdou třeba erotické pomůcky nebo špinavé pleny.

V anglickém Southampton se údajně na sedačkách válí také pozvracené falešné zuby nebo těhotenské testy. Nejnechutnější nález byl však použitý tampón nebo zvířecí srdce pod sedadlem.

Související obsah

Podobně, jako čestný uklizeč, se zachoval v minulém roce také muž z Brna. V jednom z nákupních center narazil na tašku, ve které bylo celkem 450 tisíc korun, dokumenty a doklady.

Související obsah

Poctivý nálezce proto zavolal na telefonní číslo uvedené v dokumentech. Na druhé straně se mu ozval majitel tašky, kterému nález oznámil. Oba pánové se pak potkali na policii, kde si vše předali.

pan, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz