Zahraničí

Britové mají jasno! Dítě Harryho a Meghan bude mít krásné jméno

Britové mají jasno! Dítě Harryho a Meghan bude mít krásné jméno
Zdroj: Profimedia

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu už se těší na svého prvního potomka, který by měl přijít na svět na konci dubna. I když oblíbený pár královské rodiny zatím neuvedl žádné podrobnější informace, Britové už vědí, jak se jejich dítě bude jmenovat. Podle sázkových kanceláří ho Harry s Meghan pojmenují po princezně Dianě.

Británie netrpělivě očekává příchod prvního dítěte prince Harryho a Meghan Markle. Dosud pár prozradil pouze přibližný termín porodu, jiné informace neuvedl. Zahraniční média tak spekulují do jaké porodnice Meghan pojede, jaké bude pohlaví miminka nebo jak se bude jmenovat.

Jelikož už Harry a Meghan několikrát porušili tradiční pravidla královské rodiny, očekávají Britové, že tomu tak bude i u výběru jména pro jejich miminko. Podle toho vypadají i sázkové kanceláře.

Největším favoritem je podle deníku Mirror jméno Diana s pravděpodobností 10:1. Na dalším místě je jméno Alice (12:1), poté Victoria (14:1) a Alexandra (16:1). Pokud by se páru narodil chlapec, nejvíce se tipuje jméno Arthur (12:1), poté Edward (16:1) a James (16:1).

Související obsah

Podle královské reportérky Victorii Arbiterové si princ Harry s Meghan nenechali pohlaví miminka prozradit. "Existuje přesvědčení, že v životě máme jen pár překvapení, tak proč si to největší, jako je narození miminka, nepošetřit. Není to pouze královská filozofie, spousta rodičů v Británii to nechce vědět," vysvětlila Arbiterová.

Kdyby se vévoda a vévodkyně rozhodli pojmenovat své dítě po princezně Dianě, následovali by tak prince Williama a Kate. Ti totiž v roce 2015 dali své dceři princezně Charlottě dvě prostřední jména – Elizabeth a Diana.

Připomeňte si reportáž o cestě Meghan a Harryho po Maroku:

reg, TN.cz

K tématu Zahraničí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz