Seriál

Únos Haničky Suché: Mluvilo se o pedofilovi, objevil se i Martynčák

Únos Haničky Suché: Mluvilo se o pedofilovi, objevil se i Martynčák
Zdroj: Archiv TV Nova

Od lednové epizody Ordinace v růžové zahradě 2 diváci netrpělivě čekají na záchranu Haničky Suché, dcery Zdeny a Davida. Jejich dcera zmizela z dětského koutku a od té doby ji nikdo neviděl. Podezřelých je více a policii se zatím nedaří najít žádné stopy. Příběh Suchých je především inspirovaný na základě skutečností, kdy policisté v Česku každoročně hledají tisícovku dětí.

Zdena Suchá, kterou v seriálu hraje herečka Dana Morávková, zoufale pátrá po své dceři Haničce Suché, která se ztratila, když byla v dětském koutku. Se svým mužem Davidem, kterého hraje Jan Čenský, se dceru snaží najít i bez policie. Dokonce navštívili dům muže, kterého podezřívali z únosu Haničky.

Příběh oblíbené rodiny z Ordinace v růžové zahradě 2 prožívají diváci každý týden u televizních obrazovek. V jedné z epizod mohli dokonce zahlédnout Haničku, která spala v posteli. U koho byla a kde, zatím není jasné.

Pro Danu Morávkovou natáčení těchto scén nebylo vůbec lehké. "Jakoby se pod Haničkou propadla zem, pátrání po ní nikam nevede. Scénářů, které se Zdeně a Davidovi rojí v hlavě, je mnoho. Třeba šla za někým, koho zná, ale třeba ji unesl nějaký blázen, nějaká bláznivá ženská, která si ji vyhlídla za vlastní, a třeba je to ještě mnohem horší, třeba ji týrá pedofil. Myslím si, že to je nejhorší noční můra všech rodičů i prarodičů, kteří hlídají své potomky. A myslím si, že je to to nejhorší, co jsem kdy hrála," řekla herečka pro web ordinace.nova.cz.

Související obsah

V úterním díle Ordinace začnou rodinu Suchých otravovat novináři, kteří se jich budou vyptávat na různé otázky, a dokonce je osočí z toho, že za zmizením Haničky stojí oni dva. V následující epizodě se zase na rodinu obrátí Andrej Martynčák, který se rozhodne, že jim pomůže jejich dceru vypátrat, a nabídne za její nalezení odměnu. Přitom zrovna Martynčák patří mezi podezřelé z únosu.

Tvůrci seriálu se při napsání příběhu Suchých inspirovali skutečností. Každoročně policisté v České republice hledají zhruba tisícovku dětí do 15 let. Vypátrat se jim podaří 95 % z nich. Policie se únosem dětí zabývá v průměru desetkrát do roka. Bohužel ročně zůstane neobjasněno jedno zmizení dítěte.

Jak příběh Suchých dopadne? Podaří se malou Haničku vypátrat? Sledujte nové epizody Ordinace v růžové zahradě 2 každé úterý a čtvrtek ve 20:20 na Televizi Nova. Poslední díl si můžete přehrát na NovaPlus. Všechny epizody najdete na VOYO.

Podívejte se na ukázku z Ordinace v růžové zahradě 2, ve které je vidět Hanička živá:


ČTĚTE TAKÉ:

Nečekaná oslava těhotenství v Ordinaci už tento týden! Poštěstilo se snad Bibi? VIDEO

Vztah Bibi s Markem v krizi: Co je čeká v nejbližších dnech?
Jak varovat malé dítě před cizími lidmi
Čipování dětí ano či ne? Mohlo by zabránit tragédiím 

reg, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz