Výhra

Výherce z Moravy si přišel na 123 milionů! Peníze si zatím nepřevzal

Výherce z Moravy si přišel na 123 milionů! Peníze si zatím nepřevzal
Zdroj: TV Nova

Na 123,3 milionu korun si přišel výherce z Jihomoravského kraje ve hře Euromiliony společnosti Sazka. Výhra, na kterou si přišel díky sázence za 270 korun, je šestou největší v historii Sazky.

"Výherce se zatím nepřihlásil, na převzetí výhry má lhůtu celý rok. Podle našich zkušeností si výherci podobně vysokých výher dávají na čas i několik týdnů, aby si promysleli, jak s výhrou naloží,“ řekl ředitel komunikace Sazky Václav Friedmann. Výherní kombinace byla vylosovaná v úterý.


Šťastný výherce si podal sázenku za 270 korun den před losováním. Čísla byla náhodným tipem v devíti sloupcích. Stal se tak už třiatřicátým milionářem za rok 2019, kteří vyhráli jackpot u Sazky.


Principem hry je tip sedmi čísel z pětatřiceti a jednoho čísla z pěti. Slosování je vždy v úterý a v sobotu. Z prvních 35 čísel nejčastěji padá 22, nejméně pak 26. Z pětice čísel je nejobvyklejší trojka, nejméně tahanou je pětka.


Zatím největším vyhraným jackpotem Sazky je výhra 2,47 miliardy korun z roku 2015. Ta připadla sázejícímu ve hře Eurojackpot. 

rod, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz