Zátah

Policie dopadla dvojici, která měla vyloupit banku v Praze! VIDEO

Dva muže, kteří měli přepadnout banku v Praze ve Vyžlovské ulici, dopadla policie. Ta zveřejnila i video ze zásahu. Jednoho muže vytáhla z auta a druhého zadržela na autobusové zastávce. Teď jim hrozí za loupežné přepadení až 10 let vězení.

"V úterý dopoledne kriminalisté ze čtvrtého policejního obvodu dopadli dva muže ve věku 19 a 30 let, které viní z přepadení Spořitelny na Skalce. Zadržení proběhlo ve spolupráci s pražskou zásahovou jednotkou, protože bylo podezření, že mohou být ozbrojení," sdělila policie na svém twitterovém účtu.


Po zadržení převezli policisté oba muže na služebnu, kde se k loupeži přiznali. Při domovní prohlídce u jednoho našli nůž a u druhého tři plynové pistole.


Starší z lupičů byl v minulosti již odsouzený na pět let za mříže za sérii loupeží, v současnosti byl na svobodě na podmínku. "Kriminalisté s nimi zahájili trestní stíhání pro trestný čin loupež," doplnila policie.

Související obsah


Dvojice přepadla banku ve středu 30. ledna kolem šesté hodiny odpoledne. "Dvojice lupičů zaměstnancům banky pohrozila násilím a dožadovala se peněz," řekl již dříve policejní mluvčí Tomáš Hulan. Lupiči si odnesli jen několik tisíc korun.
 

Video ze zadržení:

rod, Jan Mareš, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz