Miliardář

Boháč zemřel při zvětšení penisu. "Vždy si připadal malý," říká přítel

Boháč zemřel při zvětšení penisu. "Vždy si připadal malý," říká přítel
Zdroj: facebook

Kolem smrti miliardáře Ehuda Aryea Laniada panuje celá řada nejasností. Obchodník s diamanty podle médií zemřel při operaci na zvětšení penisu. Jeho přátelé popsali, že ho vždy trápilo, jak je malý. Co všechno vlastnil, stále není jasné.

Ehud Arye Laniado, přezdívaný král diamantů, zemřel podle médií v sobotu na pařížské klinice při operaci, při které mu lékaři měli zvětšit jeho chloubu. V momentu, kdy mu do přirození vstříkli speciální látku, se ale Laniadovi zastavilo srdce. Informoval o tom portál Daily Mail.

Podle přátel se Laniado, který zemřel v 65 letech, o svůj vzhled a o to, jak ho vnímají ostatní lidé, hodně zajímal. "Říkali jsme mu Argentinec, protože pořád vypadal jako tanečník tanga," popsal kolega z firmy Omega Diamonds, který chtěl zůstat v anonymitě.

Další Laniadovi blízcí popsali, že miliardáře trápila jeho malá výška. Trpěl podle nich napolenským komplexem. Často prý po svém účetním požadoval, aby mu předčítal z bankovního výpisu, protože "to byla jediná chvíle, kdy na svou malost zapomněl".

Jaký byl Laniadův majetek a kolik měl na účtu peněz, není veřejně známo. Doplatky na daních se ale pohybovaly v řádu miliard eur, proto média usuzují, že i jeho jmění činilo několik miliard. Byl jedním z největších odborníků na přírodní i broušené diamanty.

Související obsah

Laniado pocházel z Izraele, kde bude také pohřben, a začínal jako masér v hotelu Hilton v Tel Avivu. Údajně neměl vysokou školu, v belgických Antverpách ale objevil svůj talent. Založil vlastní firmu na oceňování a prodej diamantů - Omega Diamonds.

V roce 2015 prodal Laniado nejdražší diamant světa, zvaný Modrý měsíc, hongkongskému obchodníkovi a zločinci Josephu Lau Luen Hungovi za 48,6 milionů švýcarských franků (asi 1,2 miliardy korun). Vlastnil jeden z nejluxusnějších bytů v Monaku a také dům v Bel Air v Kalifornii.

Laniadovi se ale nevyhýbaly ani skandály. Belgické celní úřady ho vinily z daňových úniků, spolu s obchodním partnerem podle nich tajili některé informace o diamantech dovážených z Konga a Angoly. Jeho firma figurovala také v případu nelegálního vývozu zbraní do Angoly v 90. letech.

ČTĚTE TAKÉ:

Šílená plastika, které podléhá stále více mužů! Týká se jejich nádobíčka
Co jste o penisu určitě nevěděli! Větší nástroj, vyšší sebevědomí!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz