Opilost

Kamarádi se opili v baru, probrali se v letadle! Netušili, kam míří

Kamarádi se opili v baru, probrali se v letadle! Netušili, kam míří
Zdroj: Profimedia

Dvojice kamarádů se v baru opila tak, že se probudila v úplně jiném městě. A nejen to - v úplně jiné zemi! Narychlo koupili letenky z Gatwicku a probudili se v Barceloně. Nakonec z toho prý byla hezká dovolená.

Že se někdo opije a ráno si část večera vůbec nepamatuje, se stává poměrně často. Jen málokdo se ale asi probral v úplně jiném státě, než kde večírek začínal. Právě to se stalo Taře Hammersleyové a Jacku Messerovi. Píše o tom portál The Sun.

Tara vyrazila se svým nejlepším kamarádem Jackem na drink ve městě Crawley, kde žijí. Během večera se dostali na letiště Gatwick, které se nachází nedaleko. Prý si chtěli koupit jen něco k jídlu, nakonec ale Jack zarezervoval ještě něco navíc.

Opilý mladík se rozhodl pro spontánní výlet a koupil dvě letenky do Barcelony! Tara tvrdí, že si nic z letiště nepamatuje. "Poslední, co si pamatuju, je to, že mi bylo špatně na záchodech v klubu. Jack si pamatuje, že jsme kupovali letenky, ale pak nic," uvedla.

Tara se podle svých slov probrala až v letadle. "Moje první myšlenka byla, že jsem zemřela a šla do nebe. Potom, co jsem se několikrát zeptala Jacka, konečně si vzpomněl, že letíme do Barcelony," popsala Tara.

Související obsah

Podle Jacka je letušky málem nepustili na palubu, jak byli opilí. Ve Španělsku navíc Tara zjistila, že u sebe nemá žádné peníze ani kreditní kartu a oba si samozřejmě na párty nebrali žádné oblečení kromě toho, ve kterém vyrazili.

V Barceloně ale nakonec zůstali čtyři dny, bydleli v levném hostelu a oblečení si půjčili od svých spolunocležníků, případně koupili. "Vlastně to byly hezké prázdniny, ale doufám, že se to znova nestane. Máma mi dokonce zabavila pas," uzavřela Tara.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz