Princ Harry

Princi můžou všichni muži závidět! Tohle dělá Meghan každý den

Princi můžou všichni muži závidět! Tohle dělá Meghan každý den
Zdroj: Profimedia

Britský princ Harry a jeho manželka Meghan žijí daleko obyčejnější život, než by si lidé mohli myslet. Vévodkyně podle přátel každý den vaří večeři, sama se maluje a dělá si účesy.

Pokud si myslíte, že Meghan od chvíle, kdy se přivdala do královské rodiny, nehnula prstem, pletete se. Zvenku to vypadá, že členy vládnoucí dynastie pořád někdo obskakuje a královna ani její příbuzní se sami neoblečou, natož aby si vařili.

V tom je ale podle přátel, kteří byli pozváni do Kensingtonského paláce, Meghan úplně jiná. Princ Harry a jeho manželka prý nemají v domácnosti žádné profesionální kuchaře. Nastávající maminka Meghan vaří každý den večeři sama.

"Existují mylné představy o tom, že žije v nějakém pozlaceném paláci se služebnictvem a dvorními dámami a všemi těmi královskými výhodami. To ale jednoduše není pravda," citoval portál Daily Mirror kamaráda Harryho a Meghan, který chtěl zůstat v anonymitě.

Související obsah

Meghan se podle blízkých také každý den sama líčí a tvoří své účesy. Nemá kolem sebe tým stylistů, kadeřníků a kosmetiček, kteří by to dělali za ni. Jediná chvíle, kdy tuto práci přenechala někomu jinému, byla královská svatba.

Harry a Meghan se ještě před narozením prvního dítěte plánují přestěhovat do Frogmore Cottage ve Windsoru. I to by napovídalo, že královský pár nemá v lásce, když je středem pozornosti - ať jde o veřejnost, novináře nebo personál.


Připomeňte si v sestřihu královskou svatbu Harryho a Meghan:

ČTĚTE TAKÉ:

Co chtějí muži od manželek? JEN TŘI VĚCI
Šest nejhorších večeří aneb tohle si vážně odpusťte

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Princ Harry

Důležité Události

Krátká zpráva

Chlapec v Nizozemsku vyhrál soud, může se očkovat proti covidu

Dvanáctiletý chlapec se v Nizozemsku obrátil na soud, protože mu otec zakázal očkování proti covidu-19. Kluk o vakcínu moc stál, aby se mohl vídat s nemocnou babičkou a neohrozil ji. V zemi je možné očkování od 12 let se souhlasem obou rodičů. Soudce se přiklonil na stranu chlapce, jehož rodiče jsou rozvedení.

Píše se na Deník.cz