Výměna manželek

Drama ve Výměně! Domácího mazlíčka srazí projíždějící auto!

Ve středečním premiérovém díle Výměny manželek uvidíme, jak si poradí činorodá Kateřina z Ostravy s malým venkovským hospodářstvím a jestli se dokáže Gábina přizpůsobit městskému životu v paneláku.

Ve středu večer na obrazovkách uvidíme rodinu z Korouhve, kterou tvoří Gábina (41), Robert (41), Matěj (13) a Anežka (8). Na druhé straně se seznámíme s Katkou (40), Michalem (25) a Michalem (3), kteří žijí v Ostravě.


Gábina s Robertem jsou spolu už celých dvacet let. Problém je ovšem v tom, že Robert jezdí s kamionem a doma je jen přes víkendy. Gábině samozřejmě druhá polovička chybí, a proto si zařídila malé hospodářství, aby měla možnost seberealizace.


Druhý pár je spolu čtyři roky a i přes velký věkový rozdíl prožívají harmonické manželství. Do Výměny manželek šli spíše proto, aby zjistili, jak žijí rodiny jinde. A právě na Katku čeká deset dní v naprosto odlišném prostředí, než na které je zvyklá.


Bude se muset starat o kozy, ovce, slepice a psy. A právě s jedním ze psů prožije Kateřina pořádné drama. Přímo během natáčení totiž pes přeskočí plot a srazí ho právě projíždějící řidička. Robert ho okamžitě odváží k veterináři, ale naštěstí nepůjde o nic vážného. Jaké další problémy bude muset Kateřina řešit v náhradní rodině?

Výměna manželek už ve středu od 20:20 na Nově!

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz