Kateřina Kristelová

Kristelová: Jsem obětí velké šikany! Chce žalovat Novotného

Kristelová: Jsem obětí velké šikany! Chce žalovat Novotného
Zdroj: Profimedia

Stalking, tlak na zaměstnavatele, napadání rodiny i dětí. Kateřina Kristelová se na svém Instagramu rozpovídala o údajných útocích bývalého novináře a nyní řeporyjského starosty Pavla Novotného (ODS) na svou osobu. Je to patologická lhářka a manipulátorka, reaguje Novotný. K situaci se vyjádřil i partner Kristelové Tomáš Řepka.

Novotný se na Kateřinu Kristelovou prý zaměřil už v roce 2009. “Jsem předmětem stalkingu, pomluv a destrukce Pavla Novotného. Připomíná to puč a lynč z dob minulých – zničit někoho na zakázku a zaživa,“ prohlásila Kristelová na svém instagramovém účtu.


Novotný ji prý nechává sledovat a ví o každém jejím kroku. Má špehovat její soukromí i její přátele. “Sděluje veřejnosti informace, jak moc mi mají zničit život a co je potřeba udělat, aby se to zdařilo,“ pokračuje Kristelová.


“Jakmile získám jakoukoliv zakázku, klienta začne obtěžovat zprávami, emaily nebo telefonicky a začne vyhrožovat, že jeho podnik, podnikání nebo produkt zničí, pokud jej budu prezentovat,“ popsala Kristelová.

Celé prohlášení Kateřiny Kristelové si můžete přečíst zde:


Bývalý novinář a řeporyjský starosta pro redakci TN.cz přiznal, že má Kristelovou v hledáčku. “Svého letitého kamaráda Tomáše Řepku jsem varoval před touto nebezpečnou manipulátorkou, která jej zmanipuluje. A rok poté Tomáš Řepka před brněnským soudem na sebe prokazatelně bral cizí trestnou činnost,“ vysvětlil Novotný. Říká, že všechna svá zjištění zveřejňuje a jen se snaží předkládat o Kristelové pravdu.


Soud poslal Tomáše Řepku do vězení:


“Považuji ji za horší věc, než je dušená zelenina a Sparta Praha. Je to zlý, nebezpečný člověk,“ doplnil Novotný. Popírá však, že by se jí pokusil narušovat práci, nebo že by se snažil útočit na její rodinu a děti. Jeho slova prý podpořilo i policejní vyšetřování a rozhodnutí přestupkových komisí.

Související obsah

Podle Novotného na něj Kristelová jako mstu podala udání u pražského OSPODu, že se špatně stará o své děti. Úřad nemůže podání oznámení potvrdit ani vyvrátit kvůli zákonu o sociální a právní ochraně dětí. Kristelová měla útočit i na manželku Novotného.


Přečtěte si reakci Pavla Novotného na prohlášení Kateřiny Kristelové:


Kristelová podle svého prohlášení také připravuje na Novotného žalobu pro zásah do osobnostních práv a na náhradu majetkové škody. “Na žaloby jsem zvyklý. Až mi něco přijde poštou, tak tomu budu čelit. V posledních třech letech jsem čelil jejím deseti nebo dvaceti trestním oznámením, dodnes jsem nebyl z ničeho obviněn,“ reagoval Novotný.

K situaci se vyjádřil i partner Kateřiny Kristelové Tomáš Řepka. “Přál bych si, aby si některá média a Novotný sám uvědomili, čeho se na nás dopouštějí, a taky nesli zodpovědnost za to, co způsobili. Pravda bohužel nikoho nezajímá a každý z vás umí být soudce,“ sdělil Řepka prostřednictvím instagramu.

Celé vyjádření Tomáše Řepky, které navazuje na prohlášení Kateřiny Kristelové:

Zdroj: Instagram

 

ČTĚTE TAKÉ:

Neničí vám život stalker? Co to je, jak se bránit a kde najít pomoc?
Jak se bránit kyberšikaně?

rod, TN.cz

K tématu Kateřina Kristelová

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz