Krimi

Znásilnil ženu (56), když se vracela z nákupu. Policie žádá o pomoc

Šestapadesátiletá žena se v Praze 10 vracela ve čtyři hodiny ráno z nákupu a oslovil ji zřejmě cizinec. Odmítla se s nim bavit, muž ji ale pronásledoval a nakonec ji brutálně znásilnil. Policie nyní žádá veřejnost o pomoc s hledáním násilníka.

K hrůznému incidentu došlo 2. března chvilku před čtvrtou hodinou ráno kousek od ulice Pod Altánem v Praze 10. Šestapadesátiletá žena se zrovna vracela z nákupu, když ji u fotbalového stadionu oslovil muž a nabídl jí pivo.

Podle ženy se zřejmě jednalo o cizince. Moc toho sice nenamluvil, nicméně podle toho, co řekl, si žena myslí, že to mohl být Rus nebo Ukrajinec. Ten ji po odmítnutí pronásledoval a u železničních kolejí na panelové cestě na ni zaútočil.

Srazil nebohou ženu k zemi a začal ji dusit. Poté ji znásilnil. Žena se snažila útočníkovi bránit a křičela o pomoc, neměla proti němu ale šanci. Celý incident trval více než hodinu, po skončení pachatel spokojeně z místa odešel. Zachytilo ho ale pár kamer ještě předtím, než ke znásilnění došlo.

Policie nyní pátrá po jeho totožnosti a žádá veřejnost o pomoc. Jestli muže někdo na záběrech poznává nebo ho identifikuje podle popisu, ať se ozve na linku 158.

Související obsah

Násilníkovi je zhruba 45 let, je vysoký okolo 180 cm, má snědou pleť, mohutnou sportovní postavu a pod nosem odrostlé chmýří světlé barvy. Mezi penisem a šourkem měl piercing v podobě čtyř kuliček. Oblečený byl té noci do lehké zřejmě šusťákové bundy červené barvy bez kapuce se zapínáním na zip a modrých tmavších riflí.

"Za trestný čin znásilnění pachateli v případě dopadení a odsouzení hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi,"

sei, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz