Nehoda

Fabie nedala u Čáslavi přednost, její řidič náraz cisterny nepřežil!

Fabie nedala u Čáslavi přednost, její řidič náraz cisterny nepřežil!
Zdroj: AKTU.cz

Tragicky skončila v pátek kolem půl šesté odpoledne nedaleko Čáslavi nehoda, do které se zapletla Škoda Fabia a cisterna. Řidič osobního auta totiž navzdory veškeré snaze zdravotníků střet nepřežil.

"K nehodě došlo kolem půl šesté na silnici I/38 v katastru obce Třebešice nedaleko Čáslavi. Zatím vše nasvědčuje tomu, že řidič fabie nedal nákladnímu autu přednost a vozidla se střetla," řekla TN.cz po 19. hodině policejní mluvčí Michaela Richterová.

Doplnila, že škodovka skončila po střetu s mnohem větší cisternou v příkopu mimo silnici. "Na místo původně vyrazil i záchranářský vrtulník, nakonec se ale bohužel vracel prázdný. Řidič narozený v roce 1931 totiž podlehl utrpěným zraněním," informovala Richterová.

Související obsah

Dopravu na frekventované silnici řídili policisté před osmou hodinou večer kyvadlově.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Nehoda

Důležité Události

Krátká zpráva

EMA prověřuje, jestli je možné použít vakcínu pro děti ve věku od 5 do 11 let

Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) začala s hodnocením použití vakcíny Comirnaty proti covidu-19 společností Pfizer/BioNTech pro děti ve věku od 5 do 11 let. V současné době je registrovaná pro použití u lidí ve věku 12 a starších. Pokud nebude potřeba doplnit další informace, očekává se výsledek za několik měsíců, informoval Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL). EMA přezkoumá údaje o vakcíně, včetně výsledků probíhajícího klinického hodnocení u dětí od 5 do 11 let. Pokud budou uspokojivé, agentura doporučí vakcinaci i u této věkové kategorie.

Píše se na Deník.cz