Výměna manželek

Štěpánka měla po Výměně noční můry! Prozradila tajemství Radka

Štěpánka měla po Výměně noční můry! Prozradila tajemství Radka
Zdroj: TV Nova

Ve středu se diváci TV Nova seznámili s dalšími dvěma rodinami z reality show Výměna manželek. Štěpánku naprosto šokovaly zanedbané děti a nepořádek v náhradní domácnosti. Jak na Výměnu manželek s odstupem času vzpomíná?

Ve středečním premiérovém díle Výměny manželek jsme se seznámili s rodinou z Ratenice, kterou tvoří Štěpánka (32), Martin (29), Matýsek (4) a Štěpán (6). Na druhé straně jsme viděli rodinu z Liberce, jejíž součástí je Lucka (24), Radek (28), Laura (1) a Vanesa (2).

Štěpánka s Martinem by podle svých slov na Výměnu nejraději úplně zapomněli. "Bylo to hrozný, už bych to nikdy nechtěl zažít," prohlásil Martin. "Já jsem měla chvíli po příjezdu domů noční můry, ale teď už se tomu směju. Beru to jako velkej vtip," doplnila jeho partnerka.

Martin měl problém především s náhradní manželkou Luckou, které nemohl nic svěřit. "Kolikrát se bála něco udělat, když jí to nikdo nanakázal. Českala vždycky na příkaz, ale to nešlo, abych jí všechno říkal. Taková ženská by letěla hned, tu bych v baráku nechtěl," prohlásil.

S Lucií prý nechtěli být ani šestiletý Štěpán a čtyřletý Matýsek. "Hrála si spíš s Máťou, Štěpánka odstrkávala. Něco se stalo, když šli ven. Štěpánek se seknul a přišel zpátky. Potom přišla s brekem i ona. Proč brečela, to nevím, ale pak už to se Štěpánem ani nezkoušela," popsal Martin.

Ani Štěpánka to ale neměla s náhradním partnerem Radkem zrovna jednoduché. "Zjistila jsem, že byl hroznej intrikář. Já nesnáším lež a faleš a když jsem ho prokoukla, nemohla jsem to překousnout," řekla Štěpánka, podle které se Radek snažil před kamerami snažil působit jako starostlivý otec.

"Dozvěděla jsem se, že se o holky vůbec nestará a nic o nich neví. Když jsem se ho ptala, proč má Vaneska černý zuby, řekl mi, že netuší. Tak jakej je to táta, když tohle o svý tříletý holčičce neví? Všechno navíc sváděl na svoji přítelkyni, ale já myslím, že na tom, jak žijí, mají podíl oba," uvedla Štěpánka.

Připomeňte si, jak Štěpánka zjistila, že má Vanesa černé zuby:

 

Lucii podle Štěpánky Radek psychicky týral. Vyprávěl jí, že si nesmí bez jeho svolení pozvat domů kamarádky ani si něco koupit nebo obarvit hlavu. "Navíc tvrdil, že nevěrná byla ona, ale pak jsem se od jeho kamarádů dozvěděla, že on ji nechal v bytě s holkama a odstěhoval se k nějaký jiný. Když to nedopadlo, vrátil se," prozradila Štěpánka.

Související obsah

Na Lucku se ale Štěpánka rozzlobila taky. V manuálu totiž jasně napsala, že je její syn alergický na vajíčka, proto je nesmí v žádném jídle použít. "Ona ale vařila šunkofleky a dala tam víc vajec. On to nevěděl, tak to spapal a měl křeče do bříška. Jsem ráda, že byl doma manžel," prohlásila.

Účast ve Výměně manželek ale páru z Ratenice pomohla. Začali prý více fungovat jako rodina, jezdí také více na výlety. "Dalo nám to takovej impuls žít lépe. Manžel všechno dotahuje do konce, jak jsem chtěla. Dřív jsme se hodně hádali, teď už skoro vůbec," vypočítala Štěpánka.

Co Štěpánka s Martinem vzkazuje druhé rodině? A jsou stále v kontaktu? To zjistíte na Nova.cz. Na nejnovější díl reality show Výměna manželek se můžete podívat na NovaPlus. Všechny epizody najdete na VOYO.

Čtěte také:

ZVRAT PO VÝMĚNĚ: Lucka a Radek se rozešli! Co bude s dětmi?

VIDEO: Děsivé detaily z Lucčiny rodiny! Radek jí byl nevěrný a psychicky ji prý deptal

Není váš partner tyran? Nejčastější varovné signály
Bude z něho dobrý táta? Víme, jak to poznáte!

epa, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz