Pátrání

Policie vypátrala nebezpečného muže, který měl střílet v Plzni

Pátrání po nebezpečném pachateli ukončili ve středu ráno plzeňští policisté. Šestatřicetiletý muž měl ve čtvrtek 21. března střílet na plzeňském Mikulášském náměstí. Při útěku měl mít u sebe střelnou zbraň.

Po nebezpečném, šestatřicetiletém muži plzeňští policisté usilovně pátrali skoro šest dní. Je totiž podezřelý ze spáchání trestných činů vydírání a nedovolené ozbrojování. Podle policistů mohl být nebezpečný a byl ozbrojený střelnou zbraní. O dopadení muže informovala policie ve středu ráno.


"V době okolo 18:30 došlo ke střelbě na Mikulášském náměstí. Z prvotních informací vyplývá, že k ní došlo po hádce mezi dvěma muži," informovala policejní mluvčí Veronika Hokrová. Z domu se podle svědků ozvaly dvě rány. Střelbou měl vyvrcholit spor mezi dvěma muži.

Hovoří se o milostném trojúhelníku. Kriminalisté nevědí, zda střelec svou oběť nedokázal trefit. Podle informací televize Nova měl muži prostřelit montérky v oblasti rozkroku. Vše se obešlo bez zranění.

Související obsah

Útočník stačil před příjezdem policistů zmizet. Ujel autem. Podezřelého muže měla na útěku doprovázet osmatřicetiletá žena.


O víkendu se zásahové jednotce bezpečnostní agentury podařilo zadržet a předat plzeňským policistům hledanou ženu. Ta si sice přebarvila vlasy, ale stejně jí to nebylo nic platné.
 

Následovat budou výslechy. Kriminalisté potřebují přesně zjistit, co se v domě minulý týden stalo. Včetně motivu činu a střelby.

František Nyklas, pan, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zelenskyj promluví k českému parlamentu

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj by měl k českému parlamentu promluvit 15. června. Po schůzce vedení obou komor to oznámila šéfka Sněmovny Markéta Pekarová Adamová. Poslanci a senátoři si projev ukrajinského prezidenta poslechnou ve svých sídlech.

Píše se na Deník.cz