Filmy

Dojemné vystoupení! Anette dostane do kolen všechny kouče

Už v neděli se diváci dočkají další epizody pěvecké show The Voice Česko Slovensko, která bude nabitá emocemi. Nejdojemnější vystoupení předvede mladičká Anette, na pódiu se dokonce objeví i její bráška. David se zase pochlubí velmi neobvyklým doprovodem, kterým je plyšový medvídek.

Už v neděli večer čeká diváky pěvecké show The Voice Česko Slovensko poslední epizoda výběrů naslepo. Následovat budou KO kola, ve kterých soutěžící ještě jednou předstoupí před kouče, ale jen ten, který ho má v týmu, rozhodne o tom, zda postoupí nebo ne.

Nejdojemnější vystoupení v show předvede mladičká Anette Kolková. Devatenáctiletá talentovaná dívka pochází z Nového Boru a hudbě by se ráda věnovala naplno. Po jejím vystoupení budou všichni koučové velice dojatí.

Na pódium za ní dokonce přiběhne její malý bráška, kterému Pepa Vojtek věnuje čepici skupiny Kabát. Anette už ve svém životě prožila i velice těžké chvíle. Její matka po astmatickém záchvatu skončila v kómatu, teď je ale už v pořádku a dokonce ji přišla podpořit na natáčení.

Velmi neobvyklý doprovod si s sebou přivezl třiadvacetiletý David Navrátil z Prahy, který se živí jako barista. Na natáčení dorazil s plyšovým medvědem. Jak sám říká, je to „člověk“, který ho nikdy nezklamal, vždycky na něj doma čekal a podržel ho nad vodou, když se potýkal s drogovou závislostí. Je to jeho opravdový přítel.

Související obsah

Podaří se těmto soutěžícím zaujmout kouče? Sleduje The Voice Česko Slovensko už v neděli od 20:20 na Nově! Poslední díl najdete na NovaPlus.

sei, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz