Vražda

Utýrání hocha z Loun byla vražda. Muži hrozí výjimečný trest!

Utýrání hocha z Loun byla vražda. Muži hrozí výjimečný trest!
Zdroj: facebook

Severočeští kriminalisté zpřísnili právní kvalifikaci za smrt ani ne tříletého chlapečka v Lounech. Dvacetiletý mladík, partner chlapcovy matky, byl původně obviněný z týrání a těžkého ublížení na zdraví. Nyní ho kriminalisté obvinili z vraždy, za kterou mu hrozí až výjimečný trest.

"Na základě předběžných výsledků soudní pitvy a vyhodnocení dosavadního vyšetřování byl 20letý muž z Loun koncem minulého týdne obviněn ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy. Policejní protokol o změně právní kvalifikace si převzal ve vazební věznici," uvedla policejní mluvčí Alena Bartošová.

Do cely ho soud poslal v únoru právě poté, co malý chlapec za podezřelých okolností zemřel. Mladík je tak teď nově obviněný z vraždy a stále také z týrání svěřené osoby.

"V případě uznání viny mu hrozí trest odnětí svobody na patnáct až dvacet let nebo výjimečný trest," informovala Bartošová. Dodala, že vyšetřování případu stále pokračuje, kriminalisté stále vyslýchají svědky a čekají na znalecké posudky.

Někteří známí rodiny se nechali slyšet, že hošíkova matka o týrání věděla a tolerovala ho. Kriminalisté ji nicméně stále z ničeho neobvinili. "Zatím nebudeme poskytovat žádné další informace," uzavřela policejní mluvčí.

Pusťte si reportáž o případu:

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz