Domácí

Mladá žena si vybíjela vztek. Vulgární vzkazy vyryla na 22 aut!

Dvaadvacet poškrábaných aut. Tak to dopadlo, když si mladá žena v Liberci vybíjela svůj vztek. A číslo asi nebude konečné. Kamenem vyryté malůvky na svých vozidlech objevuje čím dál víc lidí. Incident i se zvukem zachytila bezpečnostní kamera.

Při představě, že by šlo právě o jeho auto, se musí vařit krev snad v každém šoférovi. Na nejméně 22 aut vyryla mladá žena vulgární vzkazy. Majitele poškozených aut bude stát oprava nemalé peníze. "Minimálně pět tisíc to bude. Protože to je černý perleťový lak," stěžuje si jeden z poškozených. Jinému muži žena poničila dokonce tři auta.

"Do současné doby jsme nikoho nezadrželi a žádná osoba nebyla obviněna," sdělil mluvčí liberecké policie Vojtěch Robovský. Lidí, kteří ženu viděli, je ale víc než dost. Podle štamgastů se žena uvnitř pizzerie v Liberci posilňovala alkoholem a dost možná prý ještě něčím dalším.

Jeden muž ji dokonce málem zadržel. Bránila mu v tom ale jeho polámaná žebra. "Kouřil jsem, ona najednou přišla a začala mi drápat auto. Zalezla za auto, tak jsem ji chytil, než jsem ale sáhl po telefonu, tak mi utekla," říká majitel poškozeného auta.

Související obsah

"Předpokládáme, že poškozených může být samozřejmě i více. Žádáme další případné poškozené a svědky, kteří viděli řádění osoby v Liberci na Jeřábu nebo v Horním Hanychově, aby se policistům přihlásili," dodal Robovský. Výše škody ještě nebyla přesně stanovena, ale nepochybně se bude pohybovat ve statisících.

Ivan Berka/mj, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz